Kapitalny mecz młodzików

Kapitalny mecz w rozegranym awansem meczu 2 kolejki ligi młodzika młodszego w wykonaniu naszego zespołu. Kolejny derbowy pojedynek po meczu z Olimpijczykiem Wałbrzych (6 : 2) tym razem na wyjeździe zmierzyliśmy się z zespołem Zagłębia Wałbrzych. Od początku  mecz był jednostronnym widowiskiem, ale pierwsze 13 minut to mimo kilku świetnych okazji z naszej strony to wynik brzmiał 0 : 0. Ale właśnie 13 minuta okazała się bardzo pechowa dla ambitnego zespołu Zagłębia. W ciągu 45 sekund padły 2 bramki, a zdobyli je kolejno Krystian Worski i Igor Chyciński. Od tego momentu przewaga naszego zespołu była przygniatająca. Do przerwy prowadziliśmy 5 : 0. Po przerwie w 33 minucie jest 6 : 0 i rozluźnienie w naszym zespole. Gapiostwo obrony i twardy sen w bramce broniącego po przerwie Gracjana Dawidziaka i zrobiło się 1 : 6. Ale podziałało to na nasz zespół jak płachta na byka. W ciągu ostatnich 16 minut zdobyliśmy aż 8 bramek i ostatecznie mecz zakończył się nasza wygraną 14 ; 1. Cała nasza drużyna zasłużyła na ogromne słowa pochwały, zarówno strzelcy bramek Igor Chyciński ( 6 bramek) jak i Krystian Worski (5 bramek), Patryk Lasek ( 2 bramki) i Filip Kot ( 1 bramka), jak również debiutujący w naszym zespole 7 letni Paweł Jastrząbek Oskar Ćwikliński czy  Kuba Łąkowski wszyscy przyczynili się do tego efektownego zwycięstwa. Super gratulacje dla całego zespołu, a szczególne podziękowania dla sporej grupy rodziców, którzy bardzo gorąco dopingowali nas przez cały mecz.

Nasz zespół wystąpił w skladzie:

FILIP KOT (od 31 minuty GRACJAN DAWIDZIAK) - NATAN KANIECKI ( od 38 minuty PAWEŁ JASTRZĄBEK), OSKAR GREINER, WOJTEK DERKACZ (o 31 minuty FILIP KOT), MACIEJ MUSIAŁ ( 44 minuty JAKUB ŁĄKOWSKI), BARTEK LESIAK ( od 32 minuty Oskar Ćwikliński), IGOR CHYCIŃSKI, KRYSTIAN WORSKI, PATRYK LASEK.