Młodzicy liderem

Po rozegraniu w niedzielę zaległego meczu z Orłem Lubawka i odniesieniu efektownego zwycięstwa 12 : 0 zespół naszych młodzików z kompletem zwycięstw został liderem rozgrywek. Nasza drużyna odniosła bezapelacyjne zwycięstwo, nie dając rywalom żadnych szans. O ile jeszcze w pierwszej połowie nasi rywale próbowali podjąć jakąś walkę to po przerwie dominacja naszego zespołu była już tak zdecydowana, że przy trochę większej koncentracji mogliśmy pokonać rywali w dużo wyższym stosunku.Trudno wyróżnić kogokolwiek w naszym zespole, gdyż wszyscy zasłużyli na wyróżnienie i ogromne brawa tak efektowne zwycięstwo. W meczu z Orłem nasza drużyna wystąpiła w składzie:

FILIP MICHAŁOWSKI - KUBA ŁĄKOWSKI, BARTEK LESIAK, OSKAR GREINER, MACIEJ MUSIAŁ, PATRYK LASEK, IGOR CHYCIŃSKI, FILIP KOT, KRYSTIAN WORSKI, oraz PATRYK WILCZYŃSKI