Kapitalny występ Skrzatów podczas turnieju o Puchar Tymbarku

Świetny występ zanotował zespół Skrzatów podczas finału powiatowego Pucharu Tymbarku. Mimo braku awansu do finału wojewódzkiego nasza drużyna rozgrywała turniej o jednego zawodnika mniej (grano 4 + 1, a my graliśmy 3 + 1) z przyczyn obiektywnych (kontuzje, choroby), a także po raz kolejny z powodu niefrasobliwości rodziców czwórka naszych zawodników dała taki popis ambicji i zaangażowania, że budzili podziw o sporej liczby kibiców obecnych na turnieju. W pierwszym meczu pokonaliśmy Górnika Nowe Miasto 3 : 0 po 2 bramkach Mateusza Getnera i jednej Huberta Dynowskiego. Następnie ulegliśmy ekipie ZSP nr 5 0 : 2, mając kilka okazji do zdobycia bramki. W trzecim meczu pokonaliśmy 4 : 0 zespół Górnika II Wałbrzych ( 4 bramki Mateusza Getnera). Kolejny pojedynek to starcie z pierwszym zespołem Górnika Wałbrzych i po niesamowitym meczu w którym to my byliśmy stroną przeważającą mecz zakończył się remisem 0 : 0. Ten remis to w głównej mierze zasługa naszego bramkarza Fabiana Krok, który kilkakrotnie popisał się niesamowitymi wprost interwencjami. Ostatni mecz z zespołem Baszty Wałbrzych, to kolejny popis ambicji i walki naszej drużyny. Niestety w końcówce meczu jeden błąd w obronie spowodował, że doznaliśmy drugiej porażki. Tak więc zakończyliśmy turniej z 2 zwycięstwami, 1 remisem i 2 porażkami mając dodatni bilans bramkowy 7 : 3. Na tak okrojony skład wynik jest naprawdę rewelacyjny, na który zapracowali: FABIAN KROK - MATEUSZ GETNER, HUBERT DYMOWSKI, BORYS PODSIEDLIK.