Młodzicy gromią

Nasi młodzicy rozegrali zaległe spotkanie z zespołem Due Soccer Świebodzice. Mecz rozpoczął się od błędu naszej obrony i w 4 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Ale już w 5 minucie świetną akcję w duecie Krystian Worski - Patryk Lasek celnym strzałem zakończył ten ostatni. Od tego momentu dominacja naszego zespołu stała się przygniatająca. W 11minucie Krystian Worski, oraz w 13 i 14 Patryk Lasek wyprowadzili nasz zespół na 3 bramkowe prowadzenie. Wynik pierwszej połowy w 27 minucie ustalił Krystian Worski. 5 : 1 do przerwy. Po przerwie pokazali się nasi najmłodsi zawodnicy z drużyny orlików. Świetnie poczynający sobie w obronie Marcel Tarasiuk, a swój występ w drużynie młodzików podsumowali zdobyciem bramek Paweł Jastrząbek i Patryk Wilczyński. Swoje 3 bramki dołożył Krystian Worski i ostatecznie mecz zakończył się naszą wygraną 10 : 1. Wobec porażki dotychczasowego v-ce lidera Bielawianki w Pieszycach nasza przewaga na 5 kolejek przed końcem rozgrywek wynosi nad 2 zespołem 9 punktów. Brawo dla całej drużyny za świetne dotychczasowe występy. W meczu w Świebodzicach nasz zespół wystąpił w składzie:

KUBA ŁĄKOWSKI - GRACJAN DAWIDZIAK, OSKAR SIEMIŃSKI, MARCEL TARASIUK, WOJTEK DERKACZ, PATRYK WILCZYŃSKI, PAWEŁ JASTRZĄBEK, PATRYK LASEK, KRYSTIAN WORSKI.

Na zmiany wchodził: MATEUSZ WILCZYŃSKI