Kolejny klub z prze ambitnie chorymi psychicznie trenerami

Bardzo wysokiej porażki doznali nasi młodzicy młodsi w  pojedynku z Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych. Wbrew przed sezonowym ustaleniom w OZPN Wałbrzych po raz kolejny okazało się, że rozgrywki, które miały służyć ogrywaniu się nowych zawodników przychodzących do klubów służą jako miejsce na robienie wyników. Kolejny klub po Górniku Wałbrzych, Victorii Świebodzice ma za nic ustalenia i do rozgrywek młodzika młodszego wystawia skład na co dzień grający w rozgrywkach młodzika w Lidze Dolnośląskiej, oraz bramkarza broniącego w rozgrywkach trampkarzy. Więc jak może wyglądać na tle ogranych zawodników rocznika 2005 (a w rozgrywkach mieli grać zawodnicy rocznika 2005 dopiero zaczynający treningi,a mieli grać zawodnicy młodszych roczników) drużyna złożona z zawodników rocznika 2006, 2007 i 2008 którzy dopiero niedawno rozpoczęli naukę gry w klubie. Ale okazało się, że Górnik Nowe Miasto zrobił wynik i "dokopał" Victorii. Gratulacje dla Górnika za ten wspaniały "sukces". Trudno napisać coś konstruktywnego na temat naszego zespołu, gdyż przewaga fizyczna i umiejętności była tak duża na korzyść drużyny Górnika, że próba ocenienia tego meczu mija się z celem. Najbliższy mecz nasi młodzicy młodsi rozegrają w najbliższą sobotę i myślę, że będzie to już normalny mecz w którym nasz zespół będzie miał możliwość skonfrontowania swoich umiejętności z zespołem o podobnych umiejętnościach. W najnowszej galerii zdjęcia z meczu z Górnikiem za które dziękuję p. Marcinowi Lesiakowi.