Kolejne zwycięstwo w Lidze Młodzika Młodszego

W 8 kolejce rozgrywek Ligi młodzika młodszego lider rozgrywek zespól naszej Akademii pokonał na własnym boisku drużynę Gwarka Wałbrzych 8 : 0. Rywale nie stanowili dla naszego zespołu większego zagrożenia, tylko kilkakrotnie przekraczając linie środkową boiska. Trener Tomasz Sowa dał sporo pograć młodszym zawodnikom z rocznika 2009, co powinno procentować w przyszłości. Po raz kolejny strzelecką formą błysnął Krystian Worski, który już do przerwy zdobył dla naszego zespołu 4 bramki. Druga połowa to już spokojna gra, gdzie trener pozwolił na popisy indywidualne, które nie przekładały się na zdobyte bramki, ale dały dużo większą radość z gry naszym zawodnikom. Nasz zespół w meczu z Gwarkiem wystąpił w składzie:

FILIP MICHAŁOWSKI - MACIEJ MUSIAŁ, OSKAR GREINER, BARTOSZ LESIAK, FILIP KOT, PATRYK LASEK, KRYSTIAN WORSKI, IGOR CHYCIŃSKI, WOJCIECH DERKACZ. Na zmiany wchodzili: PATRYK WILCZYŃSKI I PAWEŁ JASTRZĄBEK