KOLEJNE ZWYCIĘSTWO MŁODZIKÓW

W rozegranym w niedzielny wieczór drużyna młodzików rozegrała kolejny mecz. Tym razem wystąpiliśmy w derbowym pojedynku z zespołem Górnika Nowe Miasto. Nasi rywale wystąpili zespołem młodszym rocznikowo, ale podopieczni trenera Arka Nowomiejskiego zaprezentowali się bardzo dobrze. Widać było poukładaną grę, i wiele udanych akcji. Trójka naszych zawodników z rocznika 2008 robiła różnicę w grze, dysponując zdecydowanie lepszymi warunkami fizycznymi, umiejętnie je wykorzystując. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 7 : 3. Cztery bramki Krystiana Worskiego, po jednej Patryka Wilczyńskiego, Patryka Laska i  1 samobójcza złożyły się nasz dorobek. Chciałbym tu złożyć podziękowania dla trenerów Górnika Sebastiana Raciniewskiego i Arkadiusza Nowomiejskiego za współpracę i możliwość rozegrania meczy poza terminarzami, co było dla nas ważne z względu na kontuzje i inne powody nieobecności kilku naszych zawodników podczas konfrontacji w meczach z Górnikiem Nowe Miasto. Jak się okazuje możliwa jest w Wałbrzychu współpraca pomiędzy klubami wbrew opiniom niektórych malkontentów. A już w czwartek kolejny mecz młodzików, tym razem na wyjeździe z zespołem Due Soccer Świebodzice.