Kolejne zwycięstwo młodzików

W kolejnym meczu w lidze młodzika nasz zespół zmierzył się w derbowym pojedynku z zespołem Gwarka Wałbrzych. Od początku nasza przewaga nie podlegała dyskusji. I tylko nieskuteczności naszych zawodników rywale mogą zawdzięczać, że stracili tylko 6 bramek. Strata 2 bramek to duża nonszalancja w grze obronnej naszego zespołu. Zdobyczą bramkową podzielili się Igor Chyciński 3, Patryk Lasek 2 oraz Krystian Worski 1. .2 bramki zasługują na wyróżnienie. 2 bramka zdobyta przez Krystiana Worskiego pięknym strzałem w samo okienko, oraz 5 bramka zdobyta strzałem przewrotką przez Igora Chycińskiego. Ale zdecydowanie najlepszym zawodnikiem naszego zespołu jak i całego meczu był Wojtek Derkacz, który  już w drugim meczu był zaporą nie do przejścia dla naszych rywali. Po tym zwycięstwie nasz zespół został samodzielnym liderem. Brawo chłopcy i oby tak dalej.