Drużyna Żaków awansowała do I ligi.

Podczas ulewnego deszczu  w Boguszowie-Gorcach rozegrany został turniej II Ligi Żaka. Kapitalny występ zanotowała drużyna naszej Akademii. Po 3 zwycięstwach i 1 bardzo pechowym remisie remisie z gospodarzami zespołem Szczytu Boguszów nasza drużyna wywalczyła awans do I ligi. Nasz zespół był zdecydowanie najlepszą drużyną turnieju, odnosząc przekonujące wysokie zwycięstwa. Brawo dla całej drużyny. Wszyscy zawodnicy pokazali duże umiejętności, cieszy, że wszyscy zawodnicy zdobywali bramki dla naszej, a w bramce świetnie spisywał się Fabian Krok. Udany debiut w naszym zespole zaliczył Krzyś Czarnecki, który od niedawna trenuje w naszej Akademii. Docenić trzeba, ten sukces tym bardziej trzeba docenić, że wystąpiliśmy w bardzo ograniczonym składzie (choroby, +zielona szkoła). Wyniki naszego zespołu:

AP VICTORIA.- SP SZCYT BOGUSZÓW  1 : 1

AP VICTORIA - AP PAGAZ I KRZESZÓW  4 : 0

AP VICTORIA - ORZEŁ LUBAWKA  1 : 0

AP VICTORIA - AP PAGAZ II KRZESZÓW  8 : 0

Nasza drużyna wystąpiła w składzie:

F. KROK - M. GETNER, O. SIEMIŃSKI, D. TRACIAK, P. WILCZYŃSKI, K. CZARNECKI