II TURNIEJ LIGI ORLIKA

Za nami 2 Turniej Ligi Orlika OZPN Wałbrzych. Dwa nasze zespoły zagrały w 2 lidze. żadnej z drużyn nie udało się zrealizować zadań z jakimi przystępowały do turnieju. Pierwszy zespól nie awansował do 1 ligi przegrywając w decydującym meczu z SP Szczyt Boguszów 1 : 2. Dziwny mecz, a bowiem zdecydowanie lepszym zespołem była nasza drużyna, ale rywale trafili do siatki, a nam udało się tylko raz (Igor Chyciński). I właśnie Igor mógł w pojedynkę rozstrzygnąć  losy pojedynku, albowiem tylko w 2 połowie nie wykorzystał 5 sytuacji sam na sam z bramkarzem rywali. Podobny rozrzut mieli pozostali nasi zawodnicy, mimo znakomitych sytuacji do bramki nie trafiali Krystian Worski, Magda Sowa, Patryk Lasek. Szkoda tego meczu, ale w piłce nie zawsze zwycięża lepsza drużyna, Ale brawa i tak należą się całemu zespołowi, za ambitną postawę i walkę do końca i pokaz naprawdę dużo dobrego futbolu. Drugi nasz zespół nie zdołał się mimo bardzo ambitnej postawy utrzymać się w 2 lidze, ale podobnie jak w przypadku pierwsze zabrakło kilku zawodników co odbiło się na postawie drużyny. Mimo porażek szczególnie w meczach z SP Szczyt go zespołu Boguszów-Gorce i Górnikiem Gorce drużyna zagrała bardzo ambitnie i mieli okazję urwać punkty tym drużynom, ale zabrakło zimnej krwi, a przede wszystkim brak zmienników był przeszkodą w osiągnięciu lepszych wyników. W drugim zespole na wyróżnienie za ambicję i walkę do końca zasłużyli  Natan Kaniecki, Filip Kot, oraz grający po długiej przerwie Kuba Mularz bardzo dobrze spisujący się w roli stopera. Kilkoma świetnymi interwencjami popisał się też w naszej bramce Artur Jurczak. Oto wyniki naszych drużyn podczas II Turnieju Ligi Orlika:

VICTORIA I - VICTORIA II   7 : 0

VICTORIA I - KP GÓRNIK GORCE  1 : 0

VICTORIA I - SP SZCZYT BOGUSZÓW-GORCE  1 : 2

Bramki zdobywali: IGOR CHYCIŃSKI 5, KRYSTIAN WORSKI 2 oraz MAGDA SOWA I OSKAR GREINER po 1.

Wyniki Victorii II:

VICTORIA II - VICTORIA I    0 : 7

VICTORIA II - KP GÓRNIK GORCE  0 : 3

VICTORIA II - SP SZCZYT BOGUSZÓW-GORCE  0 : 2

Składy naszych drużyn:

VICTORIA I - GRACJAN DAWIDZIAK, KRYSTIAN WORSKI, IGOR CHYCIŃSKI, PATRYK LASEK, MAGDA SOWA, MACIEJ MUSIAŁ, OSKAR GREINER, BARTEK LESIAK

VICTORIA II - VICTORIA I   0 : 7

Za nami 2 Turniej Ligi Orlika OZPN Wałbrzych. Dwa nasze zespoły zagrały w 2 lidze. żadnej z drużyn nie udało się zrealizować zadań z jakimi przystępowały do turnieju. Pierwszy zespól nie awansował do 1 ligi przegrywając w decydującym meczu z SP Szczyt Boguszów 1 : 2. Dziwny mecz, a bowiem zdecydowanie lepszym zespołem była nasza drużyna, ale rywale trafili do siatki, a nam udało się tylko raz (Igor Chyciński). I właśnie Igor mógł w pojedynkę rozstrzygnąć losy pojedynku, albowiem tylko w 2 połowie nie wykorzystał 5 sytuacji sam na sam z bramkarzem rywali. Podobny rozrzut mieli pozostali nasi zawodnicy, mimo znakomitych sytuacji do bramki nie trafiali Krystian Worski, Magda Sowa, Patryk Lasek. Szkoda tego meczu, ale w piłce nie zawsze zwycięża lepsza drużyna,Ale brawa i tak należą się całemu zespołowi, za ambitną postawę i walkę do końca i pokaz naprawdę dużo dobrego futbolu. Drugi nasz zespół nie zdołał się mimo bardzo ambitnej postawy utrzymać się w 2 lidze, ale podobnie jak w przypadku pierwsze zabrakło kilku zawodników co odbiło się na postawie drużyny. Mimo porażek szczególnie w meczach z SP Szczytgo zespołu Boguszów-Gorce i Górnikiem Gorce drużyna zagrała bardzo ambitnie i mieli okazję urwać punkty tym drużynom, ale zabrakło zimnej krwi, a przede wszystkim brak zmienników był przeszkodą w osiągnięciu lepszych wyników. W drugim zespole na wyróżnienie za ambicję i walkę do końca zasłużyli Natan Kaniecki, Filip Kot, oraz grający po długiej przerwie Kuba Mularz bardzo dobrze spisujący się w roli stopera. Kilkoma świetnymi interwencjami popisał się też w naszej bramce Artur Jurczak. Oto wyniki naszych drużyn podczas II Turnieju Ligi Orlika:

VICTORIA I - VICTORIA II 7 : 0

VICTORIA I - KP GÓRNIK GORCE 1 : 0

VICTORIA I - SP SZCZYT BOGUSZÓW-GORCE 1 : 2

Bramki zdobywali:IGOR CHYCIŃSKI 5, KRYSTIAN WORSKI 2 oraz MAGDA SOWA I OSKAR GREINER po 1.

VICTORIA II -VICTORIA I 0 : 7

VICTORIA II - KP GÓRNIK GORCE 0 : 3

VICTORIA II - SP SZCZYT BOGUSZÓW-GORCE 0 : 2

VICTORIA I -GRACJAN DAWIDZIAK, KRYSTIAN WORSKI, IGOR CHYCIŃSKI, PATRYK LASEK, MAGDA SOWA, MACIEJ MUSIAŁ, OSKAR GREINER, BARTEK LESIAK

​VICTORIA II - VICTORIA I   0 : 7

VICTORIA II - ARTUR JURCZAK - NATAN KANIECKI, FILIP KOT, KUBA MULARZ, MIKOŁAJ KAZIMIEREK, KUBA ULMAN, KUBA KAMIŃSKI