Turniej młodzików

W rozegranym w sobotę turnieju Jedlina Cup rocznika 2007 nasza drużyna zajęła 2 miejsca. Turniej odbył się w bardzo trudnych warunkach (potworny upał). Nasz zespół mimo iż składał się głównie z zawodników rocznika 2008 i drużyny Orlików dotarł aż do finału. W finale zdecydowanie lepsi okazali się zawodnicy Górnika Nowe Miasto, na co na pewno wpływ miały kontuzje aż 3 naszych podstawowych zawodników, w tym króla strzelców turnieju Krystiana Worskiego. Podsumowując, jest to ogromny sukces nasze młodej drużyny, która mimo młodszego rocznika przygotowuje sięudziału w rozgrywkach trampkarzy. Duże brawa za ogromną ambicję i zaangażowanie dla całego zespołu, który pod przewodnictwem Pawła Laska dotarł do finału kolejnej imprezy. Nasza drużyna wystąpiła w składzie:

FILIP TUMIŃSKI - MACIEJ MUSIAŁ, PATRYK LASEK, KRYSTIAN WORSKI, IGOR CHYCIŃSKI, OSKAR GREINER, FILIP KOT, BARTOSZ LESIAK, NATAN KANIECKI, MARCEL TARASIAK.