Świetny debiut w I Lidze Orlika

Świetnie zadebiutował w I Lidze zespół naszych Orlików. Po wywalczonym 2 tygodnie temu awansie do I Ligi wystąpiliśmy w drugim turnieju i mimo osłabienia nasz zespół zupełnie niespodziewanie zajął w turnieju drugie miejsce. Turniej rozpoczęliśmy od porażki z zespołem Gwarka Wałbrzych 0 : 2. Szkoda tego meczu ponieważ wynik nie oddaje tego co się działo na boisku. Ale już w drugim meczu nasza gra wróciła na właściwe tory po dwóch świetnych kontrach rozegranych w duecie przez Magdę Sowę i Krystiana Worskiego  a Krycha bezbłędnie wykorzystał bezbłędne podania Magdy. W trzecim meczu po kapitalnej grze pokonaliśmy zespół Baszty Wałbrzych 2 : 1. Cały zespół zasługuje na  ogromne brawa za ten mecz. Mnóstwo gry piłką, niesamowita walka w obronie, kapitalne kontry w wykonaniu Magdy Sowy i Krystiana Worskiego przyniosły nam 2 bramki. Najpierw Krystian zdobył bramkę wykorzystując dokładne dośrodkowanie Magdy w pole karne, by po chwili zagrać piłkę do Magdy na wolne pole, która w bezbłędny sposób wykorzystała to podanie zdobywając bramkę uderzeniem po ziemi obok bramkarza Baszty. Stracona w ostatnich sekundach bramka nie zmienia wysokiej oceny za ten mecz naszego zespołu. Niefortunnie ułożony terminarz spowodował, że na mecz z Górnikiem Nowe Miasto musieliśmy czekać aż 3 meczy co spowodowało, że mimo rozgrzewki tak długie czekanie na mecz w przenikliwie wiejącym zimnym wietrze spowodowało, że trudno nam było złapać właściwy rytm meczu. Rywale uzyskali 2 bramkowe prowadzenie, nam udało uzyskać się kontaktową bramkę przez niezawodnego Krystiana Worskiego, ale po dokonanych zmianach w składzie rywale w końcówce zdobyli kolejne 2 bramki i mecz zakończył się naszą porażką 1 : 4. Wyrównany poziom turnieju i wyniki innych meczy spowodowały, według wstępnych obliczeń organizatorów, że nasz zespół z dorobkiem 6 punktów zajął w tym turnieju 2 miejsce. Brawa dla całego zespołu za walkę i ambicję. Skład naszego zespołu Orlików  na turnieju I Ligi Orlika:

FILIP KOT - MACIEK MUSIAŁ, OSKAR GREINER, PATRYK LASEK, NATAN KANIECKI, KRYSTIAN WORSKI, BARTEK LESIAK, IGOR CHYCIŃSKI, MAGDA, SOWA, KUBA MULARZ, OLIVIER KWIT.

Bramki podczas turnieju strzelili:

KRYSTIAN WORSKI 4, MAGDA SOWA 1.