Sparing młodzików z Zagłębiem Wałbrzych

W poniedziałek 20 Lutego na boisku Orlik w Szczawnie Zdroju drużyna młodzików rozegrała sparing z zespołem Zagłębia Wałbrzych. Mimo bardzo okrojonego składu ( wyjazdy na ferie, choroby) nasza drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony. Mimo olbrzymiej przewagi fizycznej naszych rywali mecz miał wyrównany przebieg. W naszej drużynie widać było szczególnie to, że było to pierwsze wyjście na otwarte boisko. Mimo to kilka akcji mogło się bardzo podobać. Mecz zakończył się zwycięstwem naszych rywali 8 : 5, ale nie wynik był tu najważniejszy. Było to bardzo dobre przetarcie przed środowym pojedynkiem z zespołem Orła Warszawa, które zostanie rozegrane na boisku OSIR w Dzierżoniowie. W naszym zespole najkorzystniej zaprezentowali się Oskar Nowak, który mimo zmęczenia po ponad 6 godzinnej podróży z obozu w Zakopanem stawił się na sparingu i był najlepszym zawodnikiem na boisku. Świetny występ zanotowali też Kamil Gubała w naszej bramce, oraz Igor Chyciński, który mimo iż był o 3 lata młodszy od rywali toczył wiele pojedynków z silniejszymi fizycznie rywalami wiele z nich wygrywając. Momenty niezłej gry mieli również Sebastian Piwowarski oraz Bartek Lesiak. Podsumowując był to bardzo pożyteczny sprawdzian z jednym debiutem. Po raz pierwszy zagrał w naszym zespole Kuba Mularz, który od niedawna trenuje w naszym klubie. Nasza drużyna wystąpiła w składzie:

KAMIL GUBAŁA - BARTEK LESIAK, OSKAR GREINER, NATAN KANIECKI, DAMIAN JURA, SEBASTIAN PIWOWARSKI, IGOR CHYCIŃSKI, KUBA ZUWAŁA, OSKAR NOWAK, KUBA MULARZ, KACPER ZACHWYC.

W najnowszej galerii zdjęcia ze sparingu z Zagłębiem autorstwa p. Marcina Lesiaka za które dziękuję.