Sparing młodzików

W poniedziałek drużyna młodzików zmierzyła się z zespołem Lechii Dzierżoniów.. Po przedpołudniowym pojedynku juniorów z Gryfem Świdnica, po południu na boisku AQUA ZDROJU zespół młodzików zmierzył się z przebywającym na obozie w Wałbrzychu zespołem Lechii Dzierżoniów. Nasi młodzicy uzupełnieni zawodnikami drużyn Orlików i Żaków pokonali rywali 9 : 1. Mecz rozegraliśmy 3 x 30 minut.Świetnie zaprezentował się Paweł Jastrząbek z drużyny Orlików, który zagrał 90 minut. Dobrze wypadli też Oskar Sieminski z drużyny Żaków i Maks Sokołowski z grupy Orlików. Bramki dla naszego zespołu zdobywali: Krystian Worski 5, Igor Chycinski 2 oraz Filip Kot i Oskar Greiner po 1.Wyniki poszczególnych tercji to 4 : 1, 3 : 0,        i  2 : 0. We wszystkich tercjach bramki strzelał Krycha Worski, a w każdej z nich Krystiana uzupełniali inni zawodnicy, co cieszy w kontekście rozgrywek ligowych. Nasz zespół wystąpił w składzie:

Krystian Worski, Igor Chyciński, Patryk Lasek, Maciej Musiał, Filip Kot, Oskar Greiner, Paweł Jastrząbek, Oskar Siemiński, Maksymilian Sokołowski.

A już w najbliższą sobotę drużyna młodzików wystąpi w Memoriale Radosława Druciaka, turnieju, który odbędzie się w Nowej Rudzie. Szczegóły wyjazdu po czwartkowym treningu.