Remis młodzików

W rozegranym awansem meczu ligi młodzika zespół naszej Akademii zmierzył się na boisku przy ulicy Kusocińskiego z zespołem Due Soccer Świebodzice. Mecz kuriozum albowiem już po 7 minutach mogło być po meczu gdy nasz zespół zmarnował 4 okazje do zdobycia bramki. Ani znajdujący się ostatnio w kapitalnej formie Krystian Worski, ani Patryk Lasek nie potrafili skutecznie sfinalizować 100% okazji do zdobycia bramki. Za to rywale zdobyli przy olbrzymiej pomocy naszego zespołu kolejno 2 bramki. My nadal popisywaliśmy się nieskutecznością, aż wreszcie w 23 minucie Krystian Worski zdobył kontaktowego gola, ale rywale zdobyli kolejną bramkę i schodzili na przerwę z 2 bramkowym prowadzeniem. Po przerwie nasza obrona wzmocniona Wojtkiem Derkaczem wyglądała dużo lepiej. Coraz lepiej wyglądały nasze akcje, aż doprowadziliśmy do wyrównania po bramkach Krystiana Worskiego i pięknym uderzeniu głową Patryka Laska. Gdy Krycha Worski wyprowadził nasz zespół na prowadzenie wydawało się, że jest po meczu. Ale w kocówce meczu kolejne niefrasobliwe zagranie w obronie doprowadziło do tego, że rywale zdobyli bramkę i ostatecznie mecz zakończył się remisem 4 : 4. Gdyby nie fatalna dyspozycja strzelecka naszego zespołu należały by się naszej drużynie słowa pochwały za pokaz bardzo ciekawych akcji, ale wrażenie popsul brak skuteczności.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie:

WOJTEK DERKACZ, MARCEL TRASIUK, BARTEK LESIAK, OSKAR SIEMIŃSKI, MAKSYMILIAN SOKOŁOWSKI, PATRYK LASEK, PATRYK WILCZYŃSKI, KRYSTIAN WORSKI,