Porażka w lidze Żaka Górnika Nowe Miasto

W niedzielę 1 maja drużyna naszych żaków rozegrała mecz 3 rundy ligi żaka Górnika Nowe Miasto. Miał to być rewanż za piątkową potyczkę w turnieju o Puchar 40-lecia OZPN Wałbrzych. Niestety podobnie jak w piątek lepsi okazali się młodzi zawodnicy Gwarka Wałbrzych. Podobnie jak w piątek ulegliśmy rywalom 3 bramkami tym razem 11 : 8. Mecz miał o wiele bardzo podobny  przebieg jak piątkowa potyczka. Piłkarsko byliśmy lepsi, ale skuteczniejsi okazali się rywale. Taka jest brutalna prawda w piłce nożnej, że wygrywa drużyna, która strzela więcej bramek i nie gra ładniej. Chociaż w naszej grze zabrakło trochę charakteru i to było przyczyną porażki a także brak koncentracji szczególnie w obronie i w grze naszego bramkarza, którego usprawiedliwia fakt, że zagrał chory. Ale było to dobre przetarcie przed piątkowym spotkaniem w turnieju 40-lecia OZPN Wałbrzych które decydować będzie o awansie do kolejnej rundy Pucharu. Mecz z Górnikiem Nowe Miasto odbędzie się w piątek na Orliku przy PSP nr 2 na Starym Zdroju.

W meczu z Gwarkiem nasz zespół wystąpił w składzie:

S. OLSZÓWKA, M. MUSIAŁ, O. GREINER, P. LASEK, I. CHYCIŃSKI, S. PIWOWARSKI, N. KANIECKI, O. KWIT,           B. LESIAK, W. DERKACZ, D. JURA,  A. BŁASZKIEWICZ

Bramki w meczu z Gwarkiem zdobyli:

I. CHYCIŃSKI 5, S. PIWOWARSKI 2, O. KWIT 1