PORAŻKA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH

Bolesna i nie do końca zasłużona porażka drużyny młodzików młodszych w pojedynku z Górnikiem Gorce. Zespół naszych młodzików w pojedynku z Górnikiem Gorce doznał pechowej porażki  będąc przez większą część meczu lepszym zespołem. Prowadząc jeszcze na 10 minut przed końcem meczu 3 : 1 i mając przewagę w polu wydawało się, że już nic złego się nie stanie. I właśnie w ciągu ostatnich 10 minut rywale po błędach naszej obrony i dużemu szczęściu (2 bramki po rykoszetach) prowadzili 5 : 3. Strzelona tuż przed końcem bramka na 5 : 4 już nic nie zmieniła i rywale zainkasowali 3 punkty. Trudno mieć pretensje do naszej drużyny, gdy przez większą część meczu zespół prowadził grę i miał kolejne sytuacje do zdobycia gola. Jedną z przyczyn było to, że na zbiórkę nie stawiło się kilkoro zawodników, co znacznie utrudniało prowadzenie gry trenerowi.Już po raz kolejny zawodnicy nie stawiają się na zbiórkę bez żadnej informacji dla trenera przez rodziców o absencji dziecka na meczu. Niestety niezbyt dobrze to świadczy o podejściu rodziców do tego co robią dzieci, a lekceważenie trenera przez rodziców nie stanowi dobrego wzorca dla dzieci. Pozytywnym elementem był debiut w naszym zespole Kacpra Stokłosy, który zaledwie po 1 treningu zagrał w drużynie i zdobył w tym meczu 2 bramki, w tym 1 po pięknym lobie nad bramkarzem. Kacper w tym meczu był jednym z najlepszych naszych zawodników. Kacprowi życzymy wielu udanych meczy w barwach naszego klubu.