Kapitalny start młodzików

Po inauguracji ligi trampkarzy do rozgrywek przystąpił zespół młodzików. Rozgrywki rozpoczęliśmy od derbowego pojedynku z zespołem Baszty Wałbrzych. Pojedynki z Basztą od lat to bardzo zacięte pojedynki i walka do końca. Tym razem pojedynek to bardzo jednostronny pojedynek zakończony wynikiem 12 : 0. Mecz praktycznie przez cały czas toczył się na połowie drużyny Baszty. Ten jednostronny mecz to głównie popis dwójki naszych zawodników. Krystian Worski i Patryk Lasek przewyższali umiejętnościami pozostałych zawodników i ich akcje zadecydowały o końcowym wyniku. Nasz zespół mógł odnieść zdecydowanie wyższe zwycięstwo, ale na przeszkodzie stanął brak doświadczenia szczególnie u zawodników z kategorii Orlika, z których najbardziej widoczny był Paweł Jastrząbek walczący na całym boisku z dużo silniejszymi rywalami. Bardzo widoczny był też Marcel Tarasiuk. Cieszy taka postawa młodszych zawodników i oby tak dalej w kolejnych pojedynkach. W naszej bramce zadebiutował Fabian Mrozowski. Był to udany debiut, bez wpuszczonej bramki. Zobaczymy jak to będzie wyglądać w kolejnych pojedynkach. Choć szkoda, że kolejny zespół wycofał się z rozgrywek. Swój udział odwołała Victoria Świebodzice i dlatego w najbliższą sobotą mamy pauzę w rozgrywkach. Najbliższy mecz rozegramy w przyszłą środę na wyjeździe z Lechią Dzierżoniów. W meczu z Basztą nasz zespół wystąpił w składzie:

FABIAN MROZOWSKI - PATRYK WILCZYŃSKI, BARTEK LESIAK, MARCEL TARASIUK, PAWEŁ JASTRZĄBEK, MAKSYMILIAN SOKOŁOWSKI, PATRYK LASEK, KRYSTIAN WORSKI, OSKAR SIEMIŃSKI.

Bramki dla naszego zespołu zdobyli:

PATRYK LASEK 4, KRYSTIAN WORSKI 3, PATRYK WILCZYŃSKI 2, oraz po 1 OSKAR SIEMIŃSKI, MAKSYMILIAN SOKOŁOWSKI i BARTOSZ LESIAK