I liga żaka

W poniedziałek rozegrany został turniej I ligi żaka z udziałem drużyny naszej Akademii. Nasza przemeblowana i młodsza wiekowo drużyna walczyć będzie o pozostanie w I lidze. Pierwszy turniej to mnóstwo stresu i za dużo chęci, co nie zawsze przekłada się na uzyskany wynik. Najlepszy przykład to pierwszy mecz z KAP Kamienna Góra, gdy to my dyktowaliśmy warunki gry, stworzyliśmy kilka okazji do zdobycia bramki, a po jednym błędzie w obronie rywale wygrali 1 : 0. Drugi mecz z zespołem Baszty Wałbrzych to już bardziej wyrównany pojedynek, znowu jeden błąd i ponownie przegrywamy 0 : 1. W ostatnim pojedynku rozegranym zaraz po meczu z Basztą z Due Soccer Świebodzice to już brak sił, aby dorównać rywalom i zdecydowana porażka 1 : 6. Ale w pojedynku z najlepszym zespołem turnieju strzelamy bramkę i stwarzamy mimo zmęczenia jeszcze kilka okazji to dobry prognostyk przed następnym turniejem. Duże brawa dla całego zespołu i trenerki p. Bogusi Wilczyńskiej za wkład pracy włożony w przygotowanie drużyny.

Nasze żaki wystąpiły w składzie:

KAMIL CISZEK - MATEUSZ WICZYŃSKI, MATEUSZ NOWAKOWSKI, SZYMON WENDYCZ, ALAN SIEMIŃSKI, FILIP PIOTROWSKI

Strzelcem bramki dla naszego zespołu w tym turnieju był Mateusz Wilczyński.