Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłebie Wałbrzych
4:2
Olimpijczyk Wałbrzych
Akademia Piłkarska Victoria Wałbrzych
2:0
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych II
Górnik Boguszów Gorce
4:2
Górnik Wałbrzych
Baszta Wałbrzych
0:1
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Gwarek Wałbrzych
3:1
Szczyt Boguszów-Gorce
UKS FA Wałbrzych
7:3
KAMIENNOGÓRSKA AP
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłebie Wałbrzych
1:4
Akademia Piłkarska Victoria Wałbrzych
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
2:0
Górnik Boguszów Gorce
Szczyt Boguszów-Gorce
1:1
UKS FA Wałbrzych
Olimpijczyk Wałbrzych
3:1
KAMIENNOGÓRSKA AP
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych II
3:1
Baszta Wałbrzych
Górnik Wałbrzych
4:2
Gwarek Wałbrzych
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Wałbrzych
1:3
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
KAMIENNOGÓRSKA AP
0:3
Szczyt Boguszów-Gorce
Górnik Boguszów Gorce
3:3
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych II
Baszta Wałbrzych
4:3
Zagłebie Wałbrzych
Akademia Piłkarska Victoria Wałbrzych
11:1
Olimpijczyk Wałbrzych
UKS FA Wałbrzych
1:6
Górnik Wałbrzych
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KAMIENNOGÓRSKA AP
1:5
Górnik Wałbrzych
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
0:1
UKS FA Wałbrzych
Olimpijczyk Wałbrzych
1:2
Szczyt Boguszów-Gorce
Zagłebie Wałbrzych
1:3
Górnik Boguszów Gorce
Akademia Piłkarska Victoria Wałbrzych
3:1
Baszta Wałbrzych
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych II
2:7
Gwarek Wałbrzych
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Baszta Wałbrzych
10:2
Olimpijczyk Wałbrzych
Gwarek Wałbrzych
0:0
Zagłebie Wałbrzych
Szczyt Boguszów-Gorce
2:4
Górnik Wałbrzych
KAMIENNOGÓRSKA AP
0:3
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
UKS FA Wałbrzych
6:3
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych II
Górnik Boguszów Gorce
7:2
Akademia Piłkarska Victoria Wałbrzych
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Baszta Wałbrzych
4:1
Górnik Boguszów Gorce
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
3:4
Szczyt Boguszów-Gorce
Akademia Piłkarska Victoria Wałbrzych
1:3
Gwarek Wałbrzych
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych II
3:0
KAMIENNOGÓRSKA AP
Olimpijczyk Wałbrzych
1:10
Górnik Wałbrzych
Zagłebie Wałbrzych
3:3
UKS FA Wałbrzych
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wałbrzych
4:1
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Gwarek Wałbrzych
1:2
Baszta Wałbrzych
Szczyt Boguszów-Gorce
4:5
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych II
KAMIENNOGÓRSKA AP
1:1
Zagłebie Wałbrzych
Górnik Boguszów Gorce
22:0
Olimpijczyk Wałbrzych
UKS FA Wałbrzych
2:2
Akademia Piłkarska Victoria Wałbrzych
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Baszta Wałbrzych
9:3
UKS FA Wałbrzych
Olimpijczyk Wałbrzych
1:7
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Zagłebie Wałbrzych
1:5
Szczyt Boguszów-Gorce
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych II
0:10
Górnik Wałbrzych
Akademia Piłkarska Victoria Wałbrzych
9:0
KAMIENNOGÓRSKA AP
Górnik Boguszów Gorce
0:3
Gwarek Wałbrzych
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wałbrzych
0:2
Zagłebie Wałbrzych
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
5:5
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych II
Szczyt Boguszów-Gorce
13:1
Akademia Piłkarska Victoria Wałbrzych
KAMIENNOGÓRSKA AP
0:10
Baszta Wałbrzych
Gwarek Wałbrzych
2:2
Olimpijczyk Wałbrzych
UKS FA Wałbrzych
4:4
Górnik Boguszów Gorce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpijczyk Wałbrzych
2:7
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych II
Akademia Piłkarska Victoria Wałbrzych
2:9
Górnik Wałbrzych
Gwarek Wałbrzych
2:1
UKS FA Wałbrzych
Zagłebie Wałbrzych
4:0
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Baszta Wałbrzych
10:0
Szczyt Boguszów-Gorce
Górnik Boguszów Gorce
13:0
KAMIENNOGÓRSKA AP
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
0:0
Akademia Piłkarska Victoria Wałbrzych
Szczyt Boguszów-Gorce
0:5
Górnik Boguszów Gorce
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych II
2:2
Zagłebie Wałbrzych
KAMIENNOGÓRSKA AP
3:4
Gwarek Wałbrzych
UKS FA Wałbrzych
9:1
Olimpijczyk Wałbrzych
Górnik Wałbrzych
1:3
Baszta Wałbrzych
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości