TURNIEJE MŁODZIKA MŁODSZEGO I ŻAKÓW W STARYCH BOGACZOWICACH

W Starych Bogaczowicach odbyły się kolejne turnieje organizowane przez nasz klub przy współpracy Dyrekcji szkoły w Starych Bogaczowicach. Turniej został zdominowany przez nasz zespół i drużynę Baszty Wałbrzych, które to zespoły zameldowały się w finale z kompletem zwycięstw. Finałowy pojedynek zakończył się bezbramkowym remisem i o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne, które lepiej wykonywali zawodnicy Baszty i oni zostali zwycięzcami turnieju. Mimo przegrania finału nasz zespól pokazał kolejny raz, że zwycięstwo w lidze młodzika młodszego nie było przypadkiem, a tytuł króla strzelców w kolejnym turnieju przypadł Krystianowi Worskiemu. Nasz zespół wystąpił podczas turnieju w składzie:

FILIP MICHAŁOWSKI – KRYSTIAN WORSKI, PATRYK LASEK, FILIP KOT, IGOR CHYCIŃSKI, BARTEK LESIAK, WOJTEK DERKACZ, NATAN KANIECKI, OSKAR GREINER, MARCEL CIECIELĄG.

Bramki dla naszego zespołu zdobywali:

KRYSTIAN WORSKI 12, IGOR CHYCIŃSKI 8, FILIP KOT 2 oraz BARTEK LESIAK, PATRYK LASEK I OSKAR GREINER po 1.

Wyniki naszego zespołu:

AP VICTORIA – AP PAGAZ KRZESZÓW 6 : 0

AP VICTORIA – CHAMPIONS ŚWIEBODZICE 7 : 0

AP VICTORIA – GWAREK II WAŁBRZYCH 9 : 0

PÓŁFINAŁ:

AP VICTORIA – VICTORIA ŚWIEBODZICE 3 : 0

FINAŁ:

AP VICTORIA – BASZTA WAŁBRZYCH 0 : 0 karne 1 : 2

W niedzielę 9 grudnia odbył się turniej żaków w którym wzięło udział 9 zespołów. Nasz młodszy rocznikowo zespół (o 2 a nawet 3 lata) nie był w stanie podjąć wyrównanej rywalizacji ze starszymi rywalami, ale pokazaliśmy mnóstwo ambicji i walki za co należą się naszej drużynie ogromne brawa. Nasza drużyna podczas turnieju w którym liczyła się dobra zabawa, a wyniki były na drugim planie osiągnęła następujące rezultaty:

AP VICTORIA – AP PAGAZ KRZESZÓW 3 : 6

AP VICTORIA – SP SZCZYT BOGUSZÓW 1 : 2

AP VICTORIA – GÓRNIK II WAŁBRZYCH 1 : 2

AP VICTORIA – GÓRNIK I WAŁBRZYCH 4 : 0

Nasz zespół wystąpił w składzie:

FABIAN KROK, KUBA LICHOŃ – bramkarze oraz DOMINIK TRACIAK, MATEUSZ GETNER, HUBERT DYMOWSKI, PATRYK WILCZYŃSKI, MATEUSZ WILCZYŃSKI, PAWEŁ JASTRZĄBEK, ANTONI FURMANIAK, MAKSYMILIAN SOKOL;OWSKI, FABIAN MROZOWSKI, OSKAR SIEMIŃSKI.