Turnieje 4 - 5 Marca

W najbliższą sobotę i niedzielę odbędą się turnieje Skrzatów i Żaków.  W sobotę 4 Marca od godziny 9,00 na hali w Szczawnie Zdroju wystąpią nasze Skrzaty. Zbiórka dzieci godzina 8,30 hala w Szczawnie Zdroju. Drużyna naszej Akademii wystąpi w składzie:

Gracjan Siemiński, Oskar Siemiński, Paweł Jastrząbek, Franek Siwek, Julia Czyż, Dominik Dankiewicz, Fabian Krok, Antoś Furmaniak i Pascal Olszówka

W niedzielę od godziny 9,00 w Hali Wałbrzyskich Mistrzów (dawny OSIR) przy ul. Wysockiego odbędzie się turniej Żaków. Zbiórka dzieci godz.8,30  Hala Wałbrzyskich Mistrzów. Nasza drużyna wystąpi w składzie:

Gracjan Siemiński, Patryk Lasek, Magda Sowa, Krystian Worski, Wojtek Derkacz, Boris Mojsa, Bartek Lesiak, Oskar Karolak, Mateusz Bartkowiak, Kuba Czyż, Artur Jurczak