Turniej z okazji 15 lecia klubu KP Gwarek

26 Sierpnia odbył się turniej z okazji 15 lecia klubu KP Gwarek Wałbrzych. Nasze zespoły wystąpiły w kategorii Orlik i Żak.W kategorii Orlik zagraliśmy rocznikiem o rok młodszym zajmując 6 miejsce, ale wyniki pokazują, że nie były to porażki mimo młodszego rocznika wysokie pogromy, tylko po wyrównanej walce przegrane jedną bramką, lub remisy które ostatecznie przełożyły się na 6 lokatę. Po raz kolejny kapitalny występ zanotowała drużyna Żaków, która po świetnym występie w turnieju TATRY-CUP ( 2 miejsce), tym razem po kapitalnych meczach została zwycięzcą turnieju z kompletem zwycięstw, a ponadto jak zwykle królem strzelców został Krystian Worski z 18 zdobytymi bramkami, a Damian Jura został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju. Wkrótce obszerna relacja z turnieju trenera Tomasza Sowy, któremu gratuluję świetnej postawy oby dwóch zespołów, a zapraszam do obejrzenia fotorelacji autorstwa p. Marcina Lesiaka, któremu dziękuję za przesłane zdjęcia.