Turniej Skrzatów

Z opóźnieniem (za co przepraszam) informacja odnośnie turnieju Skrzatów, który odbył się na boisku Orlik przy PSP nr 26. W turnieju wystąpiło 6 najlepszych zespołów. Mimo iż nie była prowadzona klasyfikacja nasze skrzaty mimo bardzo ograniczonego składu ( nie stawiło się kilku zawodników i graliśmy bez zmienników) nasza drużyna wyszła na plusie wygrywając 3 z pięciu meczy będąc w 3 najlepszych zespołów. Cieszy postawa najlepszego w naszym zespole Mateusza Getnera, oraz bramkarza Kuby Lichonia. Skład drużyny uzupełniali młodsi wiekowo Borys Podsiedlik, nowy zawodnik Adrian, oraz w 2 części turnieju Franek Siwek. Brawo dla wszystkich zawodników za wniesiony wysiłek i ambicję we wszystkie mecze. Na zakończenie wszyscy zawodnicy otrzymali medale z rak medalisty Mistrzostw Świata Włodzimierza Ciołka.