Turniej Orlików Młodszych TOYOTA-CUP w Poniatowie

Zespół naszych Orlików młodszych wystąpił na turnieju zorganizowanych w Poniatowie przez firmę TOYOTA. Nasze Orliki zajęły 3 miejsce, co pozostawia pewien niedosyt, gdyż piłkarsko prezentowaliśmy się bardzo dobrze, ale na więcej nie pozwoliło na boisko. Fatalny stan  murawy MOS-u w Poniatowie nie pozwolił naszym zawodnikom na zaprezentowanie pełni swoich umiejętności, który przegraliśmy 0 : 1 będąc zespołem zdecydowanie lepszym stwarzając sobie kilka 100% sytuacji, ale na oddanie skutecznego strzału nie pozwoliło nam boisko. Ale w tym świetnie zorganizowanym turnieju, chodziło przede wszystkim o dobrą zabawę, a załatwili to animatorzy i firma TOYOTA fundując wszystkim uczestnikom medale, puchary dla drużyn, nagrody dla najlepszych Krystian Worski został królem strzelców turnieju zdobywając 6 bramek w 5 meczach, a występujący w drużynie Poniatowa Igor Chyciński wybrany został najlepszym zawodnikiem. Wszyscy uczestnicy otrzymali worki na sprzęt sportowy od firmy TOYOTA, a ponadto organizatorzy przygotowali poczęstunek dla wszystkich uczestników i rodziców w postaci pizzy i przepysznej grochówki. Zawodnicy uczestniczyli również w konkursach przygotowanych przez organizatorów, a także korzystali z innych atrakcji przygotowanych przez TOYOTĘ. Podziękowania wszystkim zawodnikom za walkę, a rodzicom za przybycie wraz ze swoimi dziećmi, aby wspólnie spędzić niedzielę na wspólnej zabawie. Wszystkie zespoły występowały w koszulkach ufundowanych przez organizatorów w barwach krajów, które uczestniczyć będą w tegorocznym mundialu.

Nasz zespół wystąpił w składzie:

FILIP KOT - KRYSTIAN WORSKI, PATRYK LASEK, WOJTEK DERKACZ, OSKAR KAROLAK, WIKTOR LIC, BARTEK LESIAK, PAWEŁ JASTRZĄBEK, PATRYK WILCZYŃSKI.

Wyniki naszej drużyny podczas turnieju TOYOTY:

AP VICTORIA (KOLUMBIA) - GÓRNIK GORCE (BELGIA)  3 : 2

AP VICTORIA (KOLUMBIA) - MŁODE WILKI SZCZAWNO (SENEGAL)  2 : 1

AP VICTORIA (KOLUMBIA) - KAROLINA JAWORZYNA ŚL. (HISZPANIA) 3 : 0

Półfinał

AP VICTORIA (KOLUMBIA) - AP MIEROSZÓW (PORTUGALIA) 0 : 1

Mecz o 3 miejsce

AP VICTORIA (KOLUMBIA) - GÓRNIK GORCE (BELGIA) 1 : 0

Bramki dla naszego zespołu podczas tego turnieju zdobywali:

KRYSTIAN WORSKI 6, oraz WIKTOR LIC, PATRYK LASEK i OSKAR KAROLAK PO 1.