Turniej młodzików i sparing Orlików

Nasze drużyny nie próżnują mimo przerwy i nieciekawej pogody. Ale właśnie podczas tej nieciekawej aury na boisku w Kużnicach wystąpił zespół naszych Żaków w pojedynku z drużyną Orlików Górnika Gorce. Podopieczni trener Bogusi Wilczyńskiej rozpoczęli pojedynek z respektem i już w 10 minucie przegrywali 0 : 4. Ale im dalej tym lepiej. Niesamowicie ambitnie walczący podopieczni Bogusi Wilczyńskiej do ostatnich minut walczyli o jak najkorzystniejszy rezultat. Ostatecznie mecz zakończył się porażką naszych żaków 8 : 9. Ale była to dość pechowa porażka gdyż strzał Mateusza Wilczyńskiego zatrzymał się na słupku bramki Górnika. Dziękuję ambitnej drużynie Górnika za ten sparing i życzę wielu udanych występów na wiosnę. Nasze Żaki wystąpiły w tym meczu w składzie:

ALEKSANDER BETKA, KUBA LICHOŃ - bramkarze oraz PAWEŁ JASTRZĄBEK, MATEUSZ WILCZYŃSKI, OSKAR SIEMIŃSKI, KAMIL CISZEK, SZYMON WENDYCZ, KUBA LICHOŃ, OLEK BETKA.

Bramki w tym meczu dla naszego zespołu zdobyli:

OSKAR SIEMIŃSKI 4, PAWEŁ JASTRZĄBEK 3, MATEUSZ WILCZYŃSKI 1.

Zespół młodzików wystąpił w Świebodzicach na turnieju świetnie zorganizowanym przez GKS Zagłębie Wałbrzych. Miejsce na pewno nie powala, ale nasza drużyna to w większości złożona z zawodników drużyny Orlików uzupełniona zawodnikami rocznika 2008.W bramce wystąpił trenujący od niewiele ponad miesiąca z nami Bruno Betka, który popełnił kilka błędów, zakończonych utratą bramek, ale z każdym treningiem, meczem czy turnieje, powinno być coraz lepiej. Również pozostali młodsi wiekowo zawodnicy, którzy wystąpili w tym turnieju czynią systematyczne postępy, a turnieje, sparingi i treningi w starszej grupie przyczynią się do dalszego rozwoju naszych zawodników. dlatego cała nasza gra opierała się na dwójce Patryk Lasek, Krystian Worski, którzy jednak nie zawsze mając wsparcie w młodszych kolegach, nie byli w stanie wywalczyć więcej, ale i tak należą im się słowa pochwały za wysiłek włożony w poszczególne mecze. Szczególnie pojedynek z Górnikiem Nowe Miasto pokazał jakie możliwością drzemią w naszym zespole, a minimalna porażka 0 : 1 na 30 sekund przed końcem meczu nie zmienia opinii o naszym występie w tym meczu. W pozostałych pojedynkach z zespołami z Wałbrzycha odnieśliśmy zwycięstwa z FA Wałbrzych 5 : 1 i Górnikiem Wałbrzych 1 : 0. Gdy do tego najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Krystian Worski to start trzeba uznać za udany. Nasza drużyna wystąpiła w składzie:

BRUNO BETKA - KRYSTIAN WORSKI, PATRYK LASEK, PATRYK WILCZYŃSKI, BARTOSZ LESIAK, MARCEL TARASIUK, MAKSYMILIAN SOKOŁOWSKI

KRYSTIAN WORSKI 7, PATRYK LASEK 1.

A już za tydzień 6 Grudnia drużyna rocznika 2007 zagra na turnieju JARO CUP w Nowej Rudzie