Turniej I Ligi Żaka

niestety po raz kolejny okazało się, że niefrasobliwość czy nieodpowiedzialność niektórych rodziców spowodowała, że do pierwszego turnieju I Ligi Żaka przystąpiliśmy bez ani jednego rezerwowego, co spowodowało, że praktycznie wszystkie 4 mecze musieliśmy rozegrać bez możliwości zmiany, co przy upalnej pogodzie spowodowało, że turniej był dla naszych dzieci ogromnym wysiłkiem. to wszystko spowodowało, że nasza drużyna niestety zajęła ostatnie miejsce w turnieju, co spowodowało, że ostatecznie spadliśmy do II Ligi. Już po treningu siatkówki dołączył do nas Mateusz Wilczyński, ale zmęczenie treningiem i walka z o 2 lata starszymi rywalami nie pozwoliła na zbyt wiele, ale dzięki rodzicom Mateusza za zrozumienie potrzeb naszej drużyny żaków i pomoc drużynie. Nasz zespól na turnieju zagrał w składzie:

FABIAN KROK - PAWEŁ JASTRZĄBEK, MATEUSZ KORKUĆ, ANTONI FURMANIAK, MATEUSZ GETNER oraz MATEUSZ WILCZYŃSKI.

Wyniki naszego zespołu:

AP VICTORIA - KAP KAMIENNA GÓRA  0 : 0

​AP VICTORIA - ZDRÓJ JEDLINA Z.  0 : 1

​AP VICTORIA - BASZTA WAŁBRZYCH  1 : 3  (bramka Paweł Jastrząbek).

​AP VICTORIA - FOOTBALL ACADEMY W.  0 : 3