TURNIEJ HARY-CUP ŁÓDŹ

Rozegrany w dniach 20 - 22 Listopada na boiskach CHKS Łódź turniej Hary-Cup zakończyliśmy na 4 miejscu. Turniej rozpoczęliśmy w piątek od efektownego zwycięstwa nad zespołem Czarnych Sosnowiec 7 : 1. W meczu tym zdecydowanie najlepszym zawodnikiem w naszym zespole był Wojtek Derkacz. Niestety już w drugim pojedynku z późniejszym zwycięzcą turnieju drużyną Orlęta Łuków po bardzo ostrym wejściu jednego z rywali kontuzji ścięgna Achillesa doznał Wojtek i już nie zagrał do końca turnieju. Bardzo widoczny był brak Wojtka w kolejnych meczach, co wynikało ze zmian na pozycjach, co szczególnie widoczne było w 2 pojedynkach z Orlętami Łuków gdzie straciliśmy bramkę po błędzie naszego bramkarza, a zaspali obrońcy i rywale strzelili nam bramkę w ostatniej minucie meczu przez co straciliśmy 3 punkty remisując 1 : 1, Podobnie było w sobotnim meczu gdzie prowadziliśmy 3 : 1 z bardzo silnym zespołem Andrespoliai i po kolejnych błędach obrońców i bramkarza straciliśmy 2 bramki na 4  i minutę przed końcem meczu. Te stracone 4 punkty zapewniły by nam 2 miejsce w turnieju. Ponieśliśmy w turnieju 2 porażki w sobotę z Polonią Nysa 1 : 3, ale mecz rozegrany został zaraz po meczu z drużyną z Łukowa i nasi zawodnicy byli kompletnie rozbici psychicznie. Druga porażka była w meczu z Chojnikiem Jelenia Góra w meczu o 3 miejsce, ale tu widoczne było już zmęczenie gdyż połowa składu była młodsza wiekowo i z 8 100% sytuacji wykorzystaliśmy w tym meczu 1 w ostatniej minucie spotkania, a rywale mieli 3 sytuacje, a strzelili 2 bramki.. Wszystkie zespoły reprezentowały bardzo wysoki poziom, a wszystkie rozstrzygnięte mecze kończyły się zwycięstwami 1 lub 2 bramkami. Jedynym wyjątkiem był nasz mecz z Czarnymi Sosnowiec. Naszym zespole wyróżniającymi się postaciami byli jak zawsze niesamowicie ambitny i waleczny Patryk Lasek, skuteczny jak zawsze Krystian Worski, oraz co jest ogromną niespodzianką zaledwie 9 letni (rocznik 2011) trenujący zaledwie 2 miesiące Olek Betka, który imponował walecznością, szybkością na tle starszych rywali i niesamowitą ambicją. Chciałbym tutaj podziękować obecnym na turnieju rodzicom za pomoc w opiece nad dziećmi, pomoc w prowadzeniu drużyny w czasie meczy i jak zawsze skuteczny doping. Dziękuję pp. Bogusi Wilczyńskiej, p. Jarkowi Jastrząbkowi oraz Państwu Laskom i Worskim.

VICTORIA -  CHOJNIK JELENIA GÓRA  1 : 2

A już w najbliższą sobotę drużyna młodzików weźmie udział w turnieju który odbędzie się w Świebodzicach, a jest organizowany przez Zagłębie Wałbrzych. Po środowym treningu podam skład na ten turniej.