Ta ostatnia niedziela

Zgodnie z najnowszymi wytycznymi od kategorii Orlika nie jest prowadzona klasyfikacja punktowa w turniejach. Dlatego podczas turnieju Silesian Cup liczyła się możliwość konfrontacji z zespołami z którymi na co dzień nie mamy okazji się spotkać. I tak jak mamy to przyjęte oprócz zawodników z danej kategorii wiekowej zespoły uzupełnione były zawodnikami z młodszych kategorii wiekowych. I tak w Świebodzicach w turnieju Orlików wystąpili Szymon Wendycz i Oskar Siemiński, a w turnieju Żaków udział wzięli Filip Piotrowski, Kamil Ciszek, Julek Elżbieciak i po raz pierwszy na turnieju wystąpiła Marysia Jastrząbek. Może nasze wyniki nie powalały na kolana, ale w kilku meczach szczególnie w kategorii Orlika pokazaliśmy charakter, szczególnie w pojedynkach z Górnikiem Nowe Miasto z którym zmierzyliśmy się dwukrotnie remisując 2 : 2 i 0 : 0, oraz w meczu z Iskrą Kochlice który zremisowaliśmy 0 : 0 mając ogromną przewagę, ale świąteczna przerwa rozregulowała nam trochę celowniki. Zespół Żaków pod kierunkiem p. trener Bogusi Wilczyńskiej i Jarka Jastrząbka walczył bardzo ambitnie, ale w tym wieku przewaga fizyczna starszych o rok czy dwa zawodników wystarczy aby odnosić sukcesy, dlatego trzeba docenić wysiłek włożony przez nasz zespół. Wszyscy uczestnicy turniejów odebrali medale, a zespoły puchary. Nasze zespoły wystąpiły w składach:

Turniej w Świebodzicach:

BRUNO BETKA - PATRYK WILCZYŃSKI, PAWEŁ JASTRZĄBEK, OSKAR SIEMIŃSKI, MARCEL TARASIUK, WOJTEK DERKCZ, MAKS SOKOŁOWSKI, SZYMON WENDYCZ

Turniej w Świdnicy:

OLEK BETKA - KAMIL CISZEK, FILIP PIOTROWSKI, MATEUSZ WILCZYŃSKI, KUBA LICHOŃ, JULIAN ELŻBIECIAK, MARYSIA JSTRZĄBEK, ALAN SIEMIŃSKI.