Start LIGI Żaka Górnika Nowe Miasto

W najbliższą niedzielę 17 kwietnia na boisku Orlik przy ulicy Limanowskiego przy PG nr1 startuje Liga Żaka tj. rocznika 2007 i młodsi. Nasza Akademia wystawia drużynę w następującym składzie:

WOJCIECH JASTRZĄBEK, IGOR CHYCIŃSKI, KRYSTIAN WORSKI, BARTEK LESIAK, PATRYK LASEK, TOMASZ MARCINIAK, MACIEJ MUSIAŁ, SEBASTIAN PIWOWARSKI, OLIVIER KWIT, OSKAR GREINER, WOJTEK DERKACZ, DAMIAN JURA.

Pierwszy mecz rozegramy w niedzielę 17 kwietnia o godzinie 12,30 z drużyną Górnika Gorce.  Ponieważ składy ograniczone są do 12 zawodników (gramy 5 + 1) jeżeli ktoś z wytypowanych zawodników nie może lub nie chce brać udziału w tych rozgrywkach proszę o informację do trenera Mirosława Furmaniak do piątku 15 kwietnia, tak aby móc ewentualnie uzupełnić skład. Proszę o poważne potraktowanie zgłoszeń ponieważ mecze odbywać się będą systemem 4 x 15 minut, więc pełny skład jest nieodzowny, aby gra była przyjemnością a nie karą.