Sparing trampkarzy

Za trampkarzami ostatni (i jedyny) sparing przed ligą. W Żarowie zmierzyliśmy się z zespołem Zjednoczonych. Nasi rywale ograni na sztucznej murawie i posiadający ogromną przewagę fizyczną w pierwszej połowie zdominowali nasz zespół prowadząc do przerwy 3 : 0. Szkoda tylko nie wykorzystanych 3 sytuacji sam na sam z bramkarzem rywali. Po przerwie nasza gra wyglądała zdecydowanie lepiej. Poprawiła się skuteczność, ale nie ustrzegliśmy się też błędów. Ostatecznie przegraliśmy 2:5, ale było to dobre przetarcie przed sobotnim meczem w lidze trampkarzy, które rozegramy na sztucznym boisku w Świebodzicach z zespołem Due Soocer.

Skład naszego zespołu w meczu w Żarowie:

FILIP TUMIŃSKI - MACIEJ MUSIAŁ, WOJTEK DERKACZ, OSKAR GREINER, BARTEK LESIAK, MARCEL TARASIUK, IGOR CHYCIŃSKI, PATRYK LASEK, FILIP KOT, NATAN KANIECKI, KRYSTIAN WORSKI.

Na zmiany wchodzili:

PAWEŁ JASTRZĄBEK, MAKSYMILIAN SOKOŁOWSKI.

Bramki w tym meczu zdobyli: Krystian Worski i Igor Chyciński