Sparing Orlików

Drużyna Orlików, a de facto nasza łączona drużyna Żaków, Orlików i Skrzatów zmierzyła się z drużyną Orlików Lechii Dzierżoniów. Spotkanie rozegraliśmy przez 70 minut bez przerwy, przy niezbyt życzliwej pogodzie (wiatr, deszcz i deszcz ze śniegiem) nie ułatwiały gry, ale obydwa zespoły pokazały charakter walcząc od pierwszej do ostatniej minuty. Rywale już w 15 sekundzie wyszli na prowadzenie. Ale nie załamało to naszej drużyny i w 15 minucie prowadziliśmy już 3 : 1. Wszystkie bramki zdobył Patryk Wilczyński. Walka trwała non stop sytuacja na boisku zmieniała się bez przerwy. Na 8 minut przed końcem meczu rywale prowadzili 9 : 7 i wydawało się, że nasz zespół nie podejmie już walki gdyż nie mieliśmy zmienników, a rywale 6, ale to nasz zespół w ostatnich minutach był stroną dominującą. Kontaktową bramkę zdobył Patryk Wilczyński, ale mimo jeszcze kilku sytuacji do zdobycia bramki to rywale schodzili z boiska jako zwycięzcy. Ale przeogromne brawa dla całej drużyny za niesamowitą ambicję, walkę do końca, mimo dużo gorszych warunków fizycznych i mniejszych umiejętności zostawiliśmy po sobie bardzo dobre wrażenie. Brawo chłopcy i oby tak dalej.