Puchar Tymbarku U-8

W finale powiatowym Pucharu Tymbarku nasza drużyna w kategorii U-8 zajęła podobnie jak w kategorii U-12 3 miejsce. I podobnie jak w kategorii U-12 stawiło się tylko 5 zawodników. 40 minut grania bez zmian przekroczyło możliwości naszych zawodników i po bardzo zaciętym meczu z Olimpijczykiem Wałbrzych, który ostatecznie przegraliśmy 2 : 4(bramki dla nas zdobyli Paweł Jarząbek i Oskar Karolak) ale dla całej drużyny należą się ogromne brawa bo był to zespół złożony w większości z nowych zawodników trenujących niespełna miesiąc. I u kilku z nich widać potencjalne niezłe możliwości, a na dodatek graliśmy na dużej sali, a trenujemy na małych salach więc trudno było się nam odnaleźć w nowej rzeczywistości. Zmęczeni walką o jak najlepszy wynik z Olimpijczykiem, nie podjęliśmy już walki z Basztą i po wysokiej porażce zajęliśmy ostatecznie 3 miejsce w turnieju powiatowym. Nasza drużyna wystąpiła w składzie:

FABIAN KROK, - PAWEŁ JASTRZĄBEK, JULIA CZYŻ, OSKAR KAROLAK, FRANCISZEK SIWEK

W najbliższą środę w turnieju o Puchar Tymbarku wystąpią 2 nasze zespoły. Trzymamy kciuki.