Puchar Orlika

2 zespoły naszej Akademii wzięły udział w pierwszym z cyklu turniejów o Puchar Orlika, które odbyły się na boiskach Orlik przy PSP 26 i PSP 21. Nasze zespoły przegrały swoje inauguracyjne pojedynki, ale sądzę, że wszyscy którzy przybyli aby zagrać w turnieju poczuli się usatysfakcjonowani. Obydwa nasze zespoły jako jedyne nie były oparte na zawodnikach z rocznika 2005 i 2006, ale udział w turniejach brali głównie zawodnicy trzy, cztery, pięć a nawet 6 lat ( Fabian Krok) młodsi od rywali. nie mogliśmy przeciw wstawić naszym rywalom, ani warunków fizycznych, ani umiejętności, ale pokazaliśmy ogromną ambicję i wolę walki. Jako jedyni nie graliśmy na siłę o zwycięstwo, przykładem niech będzie mecz naszej I drużyny z ekipą Zdrój Jedlina Zdrój gdy wygrywając do przerwy 3 : 1, w drugiej połowie zagrała drużyna o 3 lata młodsza od rywali i mecz ostatecznie zakończył się naszą porażką 3 : 5, ale w meczu zagrała cała nasza 17-tka w równym wymiarze czasu. I to powinno zaowocować w przyszłości. Więc nie zrażajmy się tymi wynikami tylko pracujemy dalej. Za dwa tygodnie kolejne turnieje i oby nasze zespoły pokazały po raz kolejny walkę, ambicję i takie zaangażowanie jak dzisiaj.