Porażka młodzików w derbach Wałbrzycha

W kolejnym pojedynku ligi młodzika zmierzyliśmy się z zespołem Gwarka Wałbrzych.  Nasi rywale posiadali nad nami ogromną przewagę fizyczną, dodatkowo skład uzupełniony dziewczętami z rocznika 2006 spowodował, że już przed meczem nasze szanse wyglądały dość marnie, tym bardziej, że jak w poprzednich meczach wystąpiliśmy w niepełnym składzie. Różne powody absencji kilku zawodników ( w kilku przypadkach lekceważące podejście do pasji dzieci przez rodziców) po raz kolejny spowodowało, że musieliśmy zagrać bez rezerwowych co przy panujących warunkach atmosferycznych było bardzo dużym wyzwaniem dla naszej młodszej wiekowo drużyny. W naszym zespole zadebiutował  kapitan drużyny żaków 8 letni Mateusz Wilczyńśki prezentując się na tle potężnych rywali bardzo przyzwoicie. Zupełnie nie wyszedł mecz kapitanowi drużyny Krystianowi Worskiemu, prezentującemu ostatnio kapitalną dyspozycję. Tym razem Krycha przegrał około 90% pojedynków, w całym meczu oddając tylko 2 strzały. Również pozostali zawodnicy nie prezentowali nadmiaru chęci do gry wyraźnie unikając pojedynków z silniejszymi fizycznie rywalami. Wyróżniającym się zawodnikiem w naszym zespole był występujący zamiast w roli stopera tym razem jako bramkarz Wojtek Derkacz. Oprócz Wojtka bardzo ambitny był Maks Sokołowski, momenty, ale tylko momenty dobrej gry miał Patryk Lasek, w końcówce kilka akcji przeprowadził Patryk Wilczyński, którego ocenę obniża unikanie walki o piłkę. Po kilku dobrych meczach słabo zaprezentował się Bartek Lesiak, a pozostali byli na boisku. A za tydzień rewanżowy  pojedynek z Basztą Wałbrzych.

Skład naszego zespołu i oceny za grę:

WOJTEK DERKACZ - 6

OSKAR SIEMIŃSKI - 2