Pierwszy sparing

W pierwszym sparingu po okresie kwarantanny zespół naszych młodzików, który od nowego sezonu będzie występował w Lidze trampkarzy rozegrał sparing z drużyną Gryfa w Świdnicy. Mecz rozegraliśmy 3 razy 20 minut. Przez cały mecz toczyła się zacięta walka na całym boisku. W pierwszej tercji nasza drużyna miała 4 stuprocentowe sytuacje m.in. rzut karny, strzał w słupek, ale to rywale prowadzili po pierwszej tercji 1 :0 po błędzie naszej obrony. Druga tercja wyglądała podobnie, ale to nasz zespół po składnej akcji zdobył gola, którego strzelcem był Filip Kot. Trzecia tercja mimo iż bez bramek wyglądała podobnie jak 2 poprzednie. W sumie był to bardzo udany sprawdzian dla naszego zespołu, który mimo iż młodszy rocznikowo występował będzie w Lidze trampkarzy. W naszym zespole najlepiej zaprezentował się Maciek Musiał, niezły mecz rozegrał Oskar Greiner, oraz z drużyny żaków Patryk Wilczyński, oraz Paweł Jastrząbek. Nieco słabiej w stosunku do możliwości zaprezentowali się Krystian Worski i Patryk Lasek, ale do startu w lidze jest trochę czasu więc wszystko powinno być ok. Świetnie zaprezentował się w naszej bramce Filip Tumiński, który powinien być bardzo silnym punktem w Lidze trampkarzy. Kilka kapitalnych parad w czasie meczu i trzy obronione karne w dodatkowej serii, widać tu efekt występów w sparingach drużyny juniorów. A już w najbliższą sobotę zagramy na turnieju w Jedlinie.