Ostatnia kolejka młodzików i młodzików młodszych

Sobota 22 października była ostatnim dniem rozgrywek w ligach młodzików. Drużyna trenera Tomasza Sowy w ostatnim pojedynku rundy jesiennej zmierzyła się z zespołem Baszty Wałbrzych. Niestety po raz kolejny brak kilkoro zawodników spowodował, że wystąpili zawodnicy, którzy występowali jako rezerwowi, co na silny zespół Baszty było za mało. Porażka 0 : 9 spowodowała, że nasi młodzicy ukończyli rundę jesienną na 6 miejscu. Jest to na budowany od podstaw zespół wynik bardzo dobry i po przepracowaniu okresu zimowego wiosna powinna być jeszcze lepsza w naszym wykonaniu.

Zespół młodzików młodszych ostatni mecz rozegrał na wyjeździe w Boguszowie ze Szczytem. Nasz zespół nie był w tym spotkaniu faworytem, ale to co zaprezentowali nasi zawodnicy zaskoczyło wszystkich, a najbardziej zawodników Szczytu. Nasz zespół rozegrał świetny mecz, wielka szkoda, że wykorzystaliśmy tylko 2 okazje do zdobycia bramki. W całym meczu stworzyliśmy 14 okazji tzw. stuprocentowych do zdobycia bramki, a rywale poza strzelonymi bramkami nie stwarzali pod naszą bramką  zbyt wielkiego zagrożenia, a jeżeli już to na posterunku był Kamil Gubała w naszej bramce. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Oskar Nowak w 10 minucie i Natan Kaniecki  w 48 minucie meczu. Brawo dla całego zespołu za ambitną postawę i walkę do końca.