Ostatni weekend Maja

Ostatni weekend Maja to wolne wszystkich drużyn na turnieju Deichmana. Natomiast gramy w lidze młodzika. W piątek o godzinie 18,00 gramy z KAP Kamienna Góra. Zbiórka zawodników godzina 17,15 stadion Piaskowa Góra. Natomiast w niedzielę 27 Maja od godziny 9,00 na boisku MOS w Poniatowie odbędzie się turniej Orlików rocznik 2008 i młodsi. Zbiórka zawodników godzina 8,30 w Poniatowie ul. Orkana 55. Do udziału w turnieju wytypowani zostali:

PATRYK LASEK, BARTEK LESIAK, KRYSTIAN WORSKI, WOJTEK DERKACZ, OSKAR KAROLAK, PATRYK WILCZYŃSKI, WIKTOR LIC, MATEUSZ KORKUĆ, MAKS SOKOŁOWSKI, PAWEŁ JASTRZĄBEK

Natomiast w poniedziałek 28 Maja odbędzie się ostatni turniej przed finałami rozgrywek Orlików. Nasz zespól powalczy o powrót do I ligi na turnieju w Jedlinie Zdroju.  Wyjazd godzina 15,15 z przystanku przy ulicy Broniewskiego. Terminarz meczy:

16,00 AP VICTORIA - GÓRNIK NOWE MIASTO

17,30 AP VICTORIA - ZDRÓJ JEDLINA ZDRÓJ

18,30 AP VICTORIA -  SZCZYT BOGUSZÓW-GORCE

We wtorek 29 Maja zaległy mecz ligi młodzika młodszego AP VICTORIA - FA Wałbrzych. Mecz rozpocznie się o godzinie 16,30 na stadionie przy ul. Kusocińskiego.