Orliki w Ząbkowicach

Drużyna naszych Orlików wystąpiła na turnieju w Ząbkowicach Śląskich. Niestety różne przyczyny (głównie choroby) spowodowały, że wystąpiliśmy w bardzo okrojonym składzie w większości zawodnikami z drużyny żaków. Turniej rozpoczął się dla nas bardzo pechowo, co później  zadecydowało o naszej pozycji w turnieju. W pierwszym meczu z Akademią Piłkarską ze Stronia Śl. przegraliśmy 0 : 1 tracąc bramkę na 15 sekund przed końcem meczu po fatalnym wybiciu piłki przez naszego bramkarza. Ta porażka w konsekwencji dała nam jak się później okazało tylko prawo do gry o miejsca 5 -6. W drugim meczu pokonaliśmy drużynę Akademii 13 ze Świdnicy 3 : 0, by w ostatnim meczu doznać porażki nomem omen po najlepszym meczu w naszym wykonaniu z późniejszymi zwycięzcami Orlikiem Ząbkowice 0 : 3. Była to najniższa wygrana zespołu Orlika w całym turnieju.. Po tym świetnym występie zagraliśmy mecz z Nysą Kłodzko o miejsca 5 - 6, który zakończył się na naszą wygraną 1 : 0. Dwójka Paweł Jastrząbek i Patryk Wilczyński uzupełniona zawodnikami z drużyny żaków nie była w stanie udźwignąć trudów turnieju i ostatecznie wróciliśmy tylko z dwoma wygranymi, ale udział w tym turnieju to kolejne doświadczenie szczególnie ważne dla młodszych zawodników, co na pewno zaowocuje w przyszłości. Podopieczni trener Bogusi Wilczyńskiej  wystąpili w składzie:

Aleksander Betka - Patryk Wilczyński, Matusz Wilczyński, Paweł Jastrząbek, Szymon Wendycz, Kuba Lichoń.

Wyniki naszego zespołu podczas turnieju w Ząbkowicach:

AP VICTORIA - AP STRONIE ŚL. 0 : 1

AP VICTORIA - "13" ŚWIDNICA 3 : 0

AP VICTORIA - ORLIK I ZĄBKOWICE 0 :

mecz o miejsca

AP VICTORIA - NYSA KŁODZKO 1 : 0

Link do zdjęć i filmów z turnieju w Ząbkowicach za które dziękuję p. Pawłowi Wilczyńskiemu.: