Orliki w Boguszowie-Gorcach

Zespół Orlików wziął udział w niedzielę 7 Marca w turnieju zorganizowanym przez Szczyt Boguszów-Gorce. Pod kierunkiem trener Bogusi Wilczyńskiej drużyna Orlików ukończyła turniej na 3 miejscu odnosząc 2 zwycięstwa, remisując 3 mecze i ponosząc tylko 1 porażkę. Nasz zespół walczył bardzo ambitnie, a niespodziewana porażka z najsłabszym zespołem turnieju drużyną Bóbr Marciszów 0 : 1 pozbawiła nas zwycięstwa w turnieju, ale i tak trzeba cały zespół pochwalić za postawę podczas całego turnieju, a szczególnie za remis ze zwycięzcami turnieju zespołem Szczyt Boguszów-Gorce, który posiadał nad nami olbrzymią przewagę fizyczną. W naszym zespole wyróżnili się szczególnie Patryk Wilczyński, który dzielnie walczył o tytuł króla strzelców turnieju przegrywając go 1 bramką. Ponadto niesamowicie waleczny Marcel Tarasiuk, niesamowity Wojtek Derkacz zarówno jako bramkarz jak i grając w polu. Kapitalnie prezentował się naszej bramce Mateusz Wilczyński z drużyny żaków. Skład uzupełnili również ambitnie walczący Maksymilian Sokołowski i Oskar Siemiński. Brawo za udany występ dla całego zespołu.

Oto link gdzie można obejrzeć zdjęcia i filmy z turnieju w Boguszowie-Gorcach.

Skład naszego zespołu podczas turnieju:

MATEUSZ WILCZYŃSKI - PATRYK WILCZYŃSKI, WOJTEK DERKACZ, MARCEL TARASIUK, MAKSYMILIAN SOKOŁOWSKI, OSKAR SIEMIŃSKI

WYNIKI VICTORII podczas turnieju:

VICTORIA - SZCZYT I BOGUSZÓW-GORCE 0 : 0

VICTORIA - OLIMPIJCZYK WAŁBRZYCH 1 : 1