Orliki rozpoczęły zmagania

Za nami pierwszy turniej Ligi Orlika

Pomimo niepełnego składu w pierwszym turnieju ligi Orlika, (brak zawodników spowodowany odbywającymi się komuniami) spowodował, że w zespole Orlików musieli wystąpić zwodnicy z kategorii żak. Szczególnie udany występ zanotowałMateusz Wilczyński, który już w pierwszym meczu z drużyną z Jedliny Zdroju zdobył 2 bramki. 3 bramki dołożył Paweł Jastrząbek i zwycięstwo z drużyną Zdroju 5 : 0 stało się faktem. Następnie niespodziewana porażka z zespołem Baszty Wałbrzych 0 :2 i wydawało się, że w pojedynku z najsilniejszym fizycznie zespołem Futgol z Czarnego Boru przyniesie kolejną porażkę. Ale w ostatnim meczu nasi zawodnicy dali pokaz niesamowitej ambicji i woli walki i mimo iż przegrywaliśmy 0 :1 ostatecznie mecz zakończył się naszą wygraną 2 : 1 po 2 bramkach Pawła Jastrząbka. Oprócz Pawła Jastrząbka ton w grze naszego zespołu nadawali Marcel Tarasiuk, oraz zawodnicy z zespołu żaków Mateusz Wilczyński, Kamilek Ciszek (najmłodszy zawodnik turnieju), oraz ambitnie walczący Szymon Wendycz. Brawo nasze Orliki, a już za tydzień do walki w I lidze żaka przystąpi kolejny rocznik z naszego klubu. Powodzenia.

W lidze Orlika podczas pierwszego turnieju nasza drużyna wystąpiła w składzie:

W bramce zagrał mimo niedawnego złamania ręki Wojtek Derkacz, oraz Paweł Jastrząbek, Marcel Tarasiuk, Oskar Siemiński, Mateusz Wilczyński, Szymon Wendycz, oraz Kamilek Ciszek.

Bramki podczas turnieju dla naszego zespołu zdobyli:

PAWEŁ JASTRZĄBEK 5 i MATEUSZ WILCZYŃSKI 2