Na zdjęciu Klaudiusz Zych już oficjalnie jako zawodnik Akademii Piłkarskiej Górnika Zabrze. 8 Lutego Prezes i Sekretarz klubu podpisali umowę o współpracy partnerskiej naszego klubu i Akademii Piłkarskiej z Górnikiem Zabrze.

Na zdjęciu Klaudiusz Zych już oficjalnie jako  zawodnik Akademii Piłkarskiej Górnika Zabrze.  8 Lutego Prezes i Sekretarz klubu podpisali umowę  o współpracy partnerskiej naszego klubu i Akademii  Piłkarskiej z Górnikiem Zabrze.

Podpisanie umowy o współpracy partnerskiej naszego klubu z Górnikiem Zabrze powinna skutkować korzyściami zarówno dla naszego klubu (umowa zawiera m.in. punkty o wspólnych treningach udziału w sparingach i turniejach organizowanych przez współpartnera. Również trenerzy będą mogli doskonalić swój warsztat biorąc udział w stażach szkoleniowych w Górniku Zabrze. to wszystko powinno pomóc najbardziej uzdolnionym zawodnikom naszego klubu rozwijać się w Akademii Górnika Zabrze tak jak miało to miejsce w przypadku Klaudiusza za którego trzymamy mocno kciuki, aby to był początek udanej kariery.