Młodzicy rozgromili Futgol

Środowy mecz w lidze młodzika naszego zespołu z drużyną Futgol Czaarny Bór miał dość jednostronny przebieg. Od początku uwidoczniła się przewaga naszego zespołu i już w 2 minucie Krystian Worski zdobył prowadzenie dla naszego zespołu. Z każdą minutą widoczna była coraz większa przewaga naszego zespołu. Ozdobą pierwszej połowy była bramka zdobyta przez naszego bramkarza bezpośrednio po wykopie piłki przelobowała ona bramkarza gości i wpadła do bramki. Mecz był właściwie pojedynkiem dwóch naszych zawodników, który z nich zdobędzie więcej bramek. Ostatecznie zakończył się on remisem, gdyż zarówno Krystian Worski jak i Patryk Lasek zdobyli po 4 bramki. Mimo odniesionego zwycięstwa ocena naszej gry nie może być określona bardzo dobrej, gdyż wiele akcji wykonanych było w jednostajnym tempie, lub zbyt wiele było indywidualizmu w grze naszego zespołu. widać było bardzo dużą różnicę w wyszkoleniu technicznym poszczególnych zawodników, szczególnie indywidualne akcje w wykonaniu Krystiana Worskiego czy Patryka Laska zdecydowanie górowały nad umiejętnościami zawodników z Czarnego Boru. Drużyna naszych młodzików w której wystąpili zawodnicy z drużyny orlików czy nawet żaków oprócz jednego błędu zarówno obrońców jak i naszego bramkarza zakończonego spisała się bardzo dobrze. Trzeba podkreślić udane występy zarówno Pawła Jastrząbka, Maksa Sokołowskiego, Patryka Wilczyńskiego czy Oskara Siemińskiego z drużyny Orlików czy kilkanaście minut poparte kilkoma udanymi zagraniami przez Mateusza wilczyńskiego z zespołu Żaków nasze Akademii.  A już w najbliższą sobotę gościmy w Wałbrzychu zespół Bielawianki.