Koniec sezonu trampkarzy

Ostatni mecz sezonu Wiosna 2021 po kapitalnej postawie całego zespołu przyniósł efektowne zwycięstwo naszej ekipie. Mecz rozpoczęliśmy wakacyjnym nastroju, praktycznie na "chodzonego", co zaowocowało już w 2 minucie utratą bramki. Ale już od 10 minuty nasza gra wróciła na właściwe tory. Sygnał dal Krystian Worski. Następnie zaczęłauwidaczniać się nasza coraz większa przewaga, co skutkowało naszym prowadzeniem do przerwy 4 : 1. Druga połowa to już zdecydowana dominacja naszej drużyny. Zdecydowanie dużo lepsze przygotowanie fizyczne, mimo przewagi fizycznej rywali, natomiast przewaga w wyszkoleniu technicznym jak i przygotowaniu taktycznym była z naszej strony miażdżąca, co przyniosło efekt w postaci strzelonych kolejnych 10 bramek. Oprócz niezawodnego Krychy Worskiego zdobywcy 7 bramek, skutecznością popisał się nasz stoper Oskar Greiner. Dwa kapitalne uderzenia z dystansu znalazły drogę do bramki. Świetnie rozgrywał piłki Patryk Lasek, a zaporą nie do przejścia był jak zawsze Wojtek Derkacz. W podwójnej roli wystąpił Filip Kot najpierw jako obrońca, a ostatnie 30 minut jako bramkarz. Kolejna bramka zawodnika drużyny Orlików Pawła Jastrząbka. Kolejny raz jako walczak pokazał się Maks Sokołowski, a swoją bramkę zdobył występujący ostatnio na pozycji nr 9 Natan Kaniecki. Bramki zdobyli także Maciej Musiał, Patryk Lasek i bramkarz Kuba Łąkowski grający jako obrońca. Zwycięstwo to podsumowało nasze kapitalne występy podczas całego sezonu, zakończone ostatecznie drugim miejscem, co dla drużyny grającej bez zawodników najstarszego rocznika, w których grywało 4 zawodników z drużyny Orlików czyli Paweł Jastrząbek, Marcel Tarasiuk, Maksymilian Sokołowski i Patryk Wilczyński. Jeżeli dodamy, że podstawa zespołu to zawodnicy drużyny młodzików czyli rocznika 2008 to sukces w postaci 2 miejsca jest tym większy. A teraz krótki okres roztrenowania, wypoczynek w Lipcu i ruszamy z nowymi wyzwaniami, które będziemy szykowali podczas obozu w Borowicach w Sierpniu.