Kolejny pracowity weekend naszych drużyn

W sobotę 19 Grudnia pod kierunkiem trener Bogusi Wilczyńskiej nasi orlicyrozegrali 6 meczy podczas turnieju w Świdnicy. Zgodnie z przyjętymi obecnie zasadami do kategorii Orlika nie prowadzi się punktacji, więc podczas turnieju organizatorzy uhonorowali wszystkich uczestników medalami. Nasz zespół w pojedynkach z drużynami ze Świdnicy i Śląska Wrocław Sołtysowice pokazał się z dobrej strony ambitnie walcząc szczególnie z bardzo silnym zespołem Gryfa Świdnica. Jednak, że pojechaliśmy tylko w 8 osobowym składzie po świetnym początku w naszym wykonaniu ostatnie mecze grając na zmęczeniu nie były już tak efektowne i stąd przytrafiły się też porażki. Ale i tak postawa naszych zawodników zasługuje na słowa pochwały, gdyż wszyscy włożyli w mnóstwo sił, zdrowia i ambicji w każdym meczu. Nasze Orliki wystąpiły w składzie:

OLEK BETKA - PAWEŁ JASTRZĄBEK, PATRYK WILCZYŃSKI, MATEUSZ WILCZYŃSKI, WOJTEK DERKACZ, KUBA LICHOŃ, OSKAR WILCZYŃSKI, SZYMON WENDYCZ

Z kolei w niedzielę na turniej do Jeleniej Góry udali się nasi młodzicy również pod kierunkiem trener Bogusi Wilczyńskiej, której pod nieobecność trenera Mirosława Furmaniaka pomagali Jarek Jastrząbek i Paweł Wilczyński. Nasi młodzicy mimo nieobecności kilku zawodników m.in. Patryka Laska, Bartka Lesiaka czy Maksa Sokołowskiego grając w 8 zdobyliśmy 3 miejsce. W 5rozgranych meczach odnieśliśmy 3 zwycięstwa, 1 mecz zremisowaliśmy i w 1 ponieśliśmy porażkę. Do czego nas już przyzwyczaił królem strzelców został Krystian Worski zdobywając 11 bramek. Najlepszym zawodnikiem naszego zespołu wybrano Igora Chycińskiego.

Wyniki naszego zespołu podczas turnieju w Jeleniej Górze:

VICTORIA - ŁUŻYCE II LUBAŃ 7 : 1

VICTORIA - KKS JELENIA GÓRA 6 : 0

VICTORIA - LOTNIK JEŻÓW SUDECKI 2 : 2

VICTORIA - ŁUŻYCE LUBAŃ I 1 : 3

VICTORIA - POGOŃ WLEŃ 3 : 2

Nasz zespół wystąpił w składzie:

BRUNO BETKA - KRYSTIAN WORSKI, WOJTEK DERKACZ, IGOR CHYCIŃSKI, PATRYK WILCZYŃSKI, PAWEŁ JASTRZĄBEK, MARCEL TARASIUK, oraz z drużyny Żaków MATEUSZ WILCZYŃSKI.

Łupem 19 bramek podzielili się Krystian Worski 11 i Igor Chyciński 8