Kolejne zwycięstwo w Lidze Młodzika Młodszego

Po serii dwóch porażek tym razem nasi młodzicy w bezdyskusyjny sposób pokonali zespół Kamiennogórskiej Akademii Piłkarskiej 9 : 0. Ogromna przewaga naszego, a wynik 9 : 0 to najniższy z możliwych. Mnóstwo nie wykorzystanych sytuacji, ale trudno mieć pretensje do naszych zawodników. W meczu trenerzy (Paweł Lasek i Tomasz Sowa)  korzystali z wszystkich 15 zawodników. Jak zwykle najskuteczniejszym naszym zawodnikiem był Krystian Worski zdobywca 6 bramek. Pozostałe zdobyli Igor Chyciński, Natan Kaniecki i Olivier Kwit. Brawo dla całego zespołu i miejmy nadzieję, że ten krótkotrwały kryzys nasz zespół ma już za sobą. W najbliższy wtorek gramy zaległy mecz z FA Wałbrzych, i po wyrównaniu zaległości będziemy wiedzieć na której pozycji zamelduje się nasz zespół.