Kolejne zwycięstwo młodzików

W Dniu Dziecka 1 Czerwca przed naszymi młodzikami stanęło najtrudniejsze wyzwanie. w tych rozgrywkach. Zmierzyliśmy się z v-ce liderem zespołem Orlika Kłodzko. Było to dla nas tym trudniejsze, że musieliśmy grać bez zmienników, bo na zbiórce stawiło się tylko 9 zawodników. Co przy panującym potwornym upale stawiało w roli faworyta zespół gospodarzy. I gdy w 8 minucie straciliśmy bramkę wydawało się, że przyjdzie nam przełknąć gorycz pierwszej porażki. Ale od 15 minuty gra naszego zespołu wskoczyła na właściwe tory. Zaowocowało to bramką zdobytą w 22 minucie przez Patryka Laska. Mieliśmy jeszcze kilka okazji na poprawę wyniku, ale ostatecznie skończyło się remisem do przerwy 1 : 1. Druga polowa to jeszcze lepsza gra naszego zespołu. Stworzyliśmy kilkanaście sytuacji do zdobycia bramki, ale piłka tylko dwukrotnie trafiła do bramki po strzałach Igora Chycińskiego. Stracona bramka na 2 minuty przed końcem meczu nie zmieniła wiele i tak kolejne zwycięstwo zapewnia nam jeszcze większą przewagę i do awansu brak nam tylko jednego zwycięstwa do uzyskania awansu. Nasz zespół wystąpił w Kłodzku w składzie:

FILIP MICHAŁOWSKI 6, NATAN KANIECKI 3, WOJTEK DERKACZ 7, MACIEJ MUSIAŁ 6, BARTEK LESIAK 5, PATRYK LASEK 8, IGOR CHYCIŃSKI 10, FILIP KOT 6, KRYSTIAN WORSKI 7