Kolejna wygrana młodzików

Rozegrany awansem mecz ligi młodzika z zespołem Szczytu Boguszów-Gorce miał być dla naszego zespołu spacerkiem. Po raz kolejny Niestety po raz kolejny okazało się, że im słabszy rywal tym my gramy gorzej. Wydawało się, po świetnych występach w ubiegłym tygodniu w lidze z Championsem Nowa Ruda i kapitalnym występie na turnieju Deichmanna, że nasza gra wróciła na właściwe tory. Ale kolejna grupa wyjechała na zieloną szkołę, do tego doszły choroby i znowu musieliśmy się posiłkować zawodnikami z drużyny żaków. Do tego rywale przy słabych umiejętnościach indywidualnych, posiadali znakomite warunki fizyczne górując nad naszymi zawodnikami o głowę lub nawet więcej. Wydawało się, że mecz ułoży się pod nasze dyktando bowiem w 3 pierwszych minutach 2 znakomite okazje nie wykorzystał Igor Chyciński nie trafiając dwukrotnie do pustej bramki. Skuteczność w tym meczu była naszą piętą achillesową. Znakomite okazję marnowali kolejno Krystian Worski, Filip Kot, Łukasz Masternak, oraz ponownie Igor Chyciński. Do tego doszła nonszalancka gra w obronie. i dwie niepewne interwencje naszego bramkarza przy utracie 2 i 3 bramki spowodowało to, że do przerwy przegrywaliśmy 0 : 2. Po przerwie nieco lepsza gra naszego zespołu. Znowu kolejne zmarnowane sytuacje, których stwarzaliśmy coraz więcej, aż wreszcie w 10 minucie 2 połowy po rzucie wolnym pośrednim w polu karnym rywali kontaktowego gola zdobył Łuaksz Masternak. Tuż po rozpoczęciu gry, piłkę przejął nasz zespół i po kontrze wyrównującą bramkę zdobył Krystian Worski. I gdy mimo kilku kolejnych setek do zdobycia gola utrzymywał się wynik remisowy wydawało się, że taki rezultat utrzyma się do końca meczu. Ale na 4 minuty przed końcem meczu w zamieszaniu w polu karnym rywali uderzenie z dużego palca popisał się Filip Tumiński i było 3 : 2. A gdy 2 minuty później bramkę głową zdobył Igor Chyciński wydawało się, że jest po meczu. Ale znowu nonszalancja w obronie, błąd naszego bramkarza i zrobiło się 4 : 3. Ale to było wszystkoco się wydarzyło w tym meczu i nasz zespól zainkasował kolejne 3 punkty.

Skład i oceny naszego zespołu:

FILIP MICHAŁOWSKI 5 - FILIP TUMIŃSKI 5, ŁUKASZ MASTERNAK 6, MACIEJ MUSIAŁ 5, BARTEK LESIAK 3, FILIP KOT 5, PATRYK LASEK 5, IGOR CHYCIŃSKI 5, KRYSTIAN WORSKI 5

NA ZMIANY WCHODZILI:

NATAN KANIECKI 4, PATRYK WILCZYŃSKI 3.