III runda turnieju Deichmanna

Super udany weekend w turnieju Deichmanna zaliczyli drużyny w kategorii U-7 i U -11 . O ile w kategorii U-7 mogliśmy spodziewać się kolejnych zwycięstw to po raz pierwszy w turnieju zaprezentował się nasz zespół w kategorii U-11. Mimo, że wystąpiliśmy w niepełnym składzie z różnych powodów brak kilku zawodników a na dodatek niefortunny terminarz graliśmy 2 razy po 2 mecze pod rząd mając tylko jedną 20 minutową przerwę. Po pierwszym meczu w którym zmierzyliśmy się z zespołem Nigerii (Akademia Sportu z Krzeszowa) nasza drużyna zwyciężyła 3 : 0. Po zaledwie 3 minutowej przerwie przystąpiliśmy do meczu z zespołem Francji (Baszta Wałbrzych). I w tym meczu nasz zespół pokazał niesamowity charakter. Na 7 minut przed końcem meczu przegrywaliśmy 2 : 6, i w tym momencie ciężar gry wziął na siebie Krystian Worski. % indywidualnych akcji "Krychy" spowodowały, że mecz ostatecznie zakończył się naszym zwycięstwem 7 : 6. Niesamowita sprawa i ogromny pokaz determinacji i walki do końca. Brawa dla całego zespołu za ten pokaz takiej gry. Po zaledwie 20 minutach przerwy ponownie zagraliśmy 2 mecze pod rząd. Najpierw pokonaliśmy zespół Portugalii (Football Academy Wałbrzych) 8 : 1, by po 3 minutowej przerwie zmierzyć się z zespołem Brazylii (Akademia Sportu Krzeszów). Ten mecz mimo ogromnego zmęczenia był popisem w wykonaniu naszego zespołu. Akcje i bramki Krystiana Worskiego czy Patryka Laska siały ogromny zamęt w szeregach rywali, którzy nie byli w stanie zagrozić naszemu zespołowi i ostatecznie  mecz zakończył się pogromem drużyny z Krzeszowa 13 : 1. W kategorii U-9 już w pierwszym meczu sędzia zabrał nam 1 punkt gdy w ostatnich sekundach meczu z Austrią (Akademia Piłkarska Dzierżoniów) po zderzeniu się dwóch zawodników z Dzierżoniowa podyktował rzut wolny dla rywali (dlaczego???????) i rywale zdobyli bramkę wygrywając 2 : 1. W kolejnym meczu nasz zespół pokonał 1 : 0 drużynę Portugalii ( AP Kamienna Góra), w ostatnim meczu ulec zespołowi Brazylii (Akademia Sportu Krzeszów) 1 : 4. W najmłodszej kategorii U-7 nasz zespół zmierzył się z dwoma drużynami Football Academy z Wałbrzycha występującymi jako Włochy i Hiszpania. Obydwa pojedynki zakończyły się naszymi zwycięstwami z Włochami 9 : 0 i w pojedynku z Hiszpanią 7 : 2 . Gratulacje dla naszych drużyn za tak świetny występ w IV rundzie turnieju Deichmanna.