I LIGA ORLIKA

I  LIGA ORLIKA

W zimne, deszczowe gradowe popołudnie walczyła drużyna naszych Orlików w kolejnym turnieju I Ligi Orlika. O ile poprzedni turniej zakończyliśmy z bilansem 4 punktów, tym razem 2 zwycięstwa przy 2 minimalnych porażkach mimo słabszego składu, oraz debiutującym w bramce 7 letnim Fabianie Krok (który notabene popisał się kilkoma świetnymi interwencjami) okazał się dużo lepszym występem niż pierwszy turniej. Szkoda, że bardzo proste błędy pozbawiły nas punktów w meczach z Basztą, gdy na pewno nie byliśmy zespołem słabszym, ale porażka 1 : 2 to jednak gra cieszy i widać tu spore postępy. Podobnie było w meczu z Górnikiem Nowe Miasto gdzie przegrana 2 : 3 wstydu nam nie przynosi. Liczymy, że podczas następnego turnieju będzie jeszcze lepsza gra, ale i tak dzisiejszy występ możemy uznać za bardzo udany. Nasz zespól wystąpił w składzie:

FABIAN KROK - KRYSTIAN WORSKI, PATRYK LASEK, BARTEK LESIAK, WOJTEK DERKACZ, PAWEŁ JASTRZĄBEK, PATRYK WILCZYŃSKI, JAKUB ŁĄKOWSKI.

Wyniki naszej drużyny:

AP VICTORIA - GÓRNIK WAŁBRZYCH  1 : 0 bramka KRYSTIAN WORSKI

AP VICTORIA - BASZTA WAŁBRZYCH  1 : 2 bramka KRYSTIAN WORSKI

AP VICTORIA - GÓRNIK NOWE MIASTO  2 : 3 bramki: KRYSTIAN WORSKI 2

AP VICTORIA - FOOTBALL ACADEMY  3 : 0  bramki: KRYSTIAN WORSKI 2, PATRYK LASEK 1